OkapyKuchenne.pl to najdłużej działający i największy specjalistyczny sklep z okapami kuchennymi i akcesoriami. Doświadczenie, które nieprzerwanie zdobywamy od 2002 w zakresie sprzętu i profesjonalnego doradztwa zaowocowało portfelem produktów wybranych z najwyższą starannością. W swojej ofercie mamy ponad 2500 okapów znanych i cenionych marek.

Szeroki wybór produktów w Okapykuchenne.pl


Wiemy, że wybór idealnego okapu spośród takiej ich ilości jaką oferujemy może nie być łatwy, dlatego służymy radą i całą naszą wiedzą, by ułatwić podjęcie tej najlepszej decyzji. Aż 7 naszych doradców jest dostępnych od poniedziałku do soboty na czacie, mailu oraz na telefon.

Wybór okapu jest trudny. Aby wybrać ten najlepszy model - cichy, skuteczny i wizualnie pasujący do wnętrza trzeba poświęcić mnóstwo czasu na poszukiwania i zdobywanie wiedzy w tym zakresie. Nie masz na to czasu? Zapraszamy do kontaktu. Przekonaj się, że 18 lat doświadczenia i ponad 50 000 zadowolonych Klientów to nasza najlepsza referencja do tego abyś i Ty dołączył/a do grona zadowolonych Klientów naszego sklepu! :)W sklepie online Okapykuchenne.pl ceni się jakość


Śmiało możemy powiedzieć, że: na okapach kuchennych znamy się najlepiej w Polsce!

Otrzymujesz od nas nie tylko idealnie dopasowany do Twoich potrzeb produkt, ale również doskonałą obsługę i wsparcie na każdym etapie.


Co to oznacza?


 1. Każdy produkt w sklepie jest opisywany zgodnie z rzeczywistymi parametrami. Zdjęcia faktycznie odzwierciedlają wygląd okapów. Dzięki temu wiesz co kupujesz.

 2. Bazując na 18 - letnim doświadczeniu, regularnie biorąc udział w najbardziej prestiżowych branżowych targach na świecie, jak nikt na rynku najlepiej doradzimy co wybrać, aby móc się cieszyć skutecznym i eleganckim sprzętem na lata.

 3. Możesz do nas napisać maila, zadzwonić, czy zadać pytanie na czacie. Zawsze szybko odpowiadamy. Jesteśmy do Twojej dyspozycji w dni robocze 8:00 - 17:00 (dyżur 17:00 - -20:00) oraz w soboty dyżur od 9:00 do 16:00.

 4. Otrzymasz dedykowanego opiekuna, który pomoże wybrać najlepszy sprzęt do Twojej kuchni pod kątem wizualnym i funkcjonalnym oraz dobierze odpowiednie akcesoria, usprawniające proces montażu i konserwacji.

 5. Wysyłając Twój okap, sprawdzamy go i dopakowujemy, aby jak najlepiej zabezpieczyć go w trakcie transportu.

 6. Okap możemy wysłać do Ciebie bezpośrednio na podany adres lub możesz go odebrać osobiście w najbliższym stacjonarnym punkcie (wówczas oszczędzasz na kosztach transportu).

 7. Okap nie spełnił Twoich oczekiwań? Możesz zwrócić do 28 dni.

Nie kupujesz u nas tylko okapu, ale pełną satysfakcję z dobrego wyboru na lata.


Zarabiaj online w programie Okapykuchenne.pl!


Jeśli publikujesz treści w internecie, możesz zarabiać w programie afiliacyjnym Okapykuchenne.pl ! Poniżej znajdziesz listę tematów, które mogą Cię zainspirować do stworzenia wpisu, artykułu czy filmu:


 • Jaki opak kuchenny wybrać?

 • Gdzie kupić okap do zabudowy?

 • Piękny i funkcjonalny okap

 • Sprzęt kuchenny na lata

Dołącz do programu afiliacyjnego okapykuchenne.pl i zarabiaj na treściach, które tworzysz. Wystarczy, że wygenerujesz linki do sklepu, wybranych kategorii, czy produktów i umieścisz je w sieci – na swoim blogu, portalu tematycznym czy w opisie filmu na YouTube.