Czy wiesz, że każdy kawałek drewna ma inny układ słoi? Dzięki temu każdy zegarek marki Old Oak jest wyjątkowy! Sprawdź ofertę drewnianych zegarków i spraw sobie lub bliskiej osobie oryginalny prezent.

Old Oak - unikalne produkty z drewna

Do stworzenia naturalnych produktów twórców marki Old Oak zainspirowało zwykłe samotne drzewo. Old Oak wykorzystuje naturalne drewno dębu, orzecha, jasnego klonu czy egzotycznego lauto preto jako bazę do swoich produktów i zestawia je razem z kamieniem i skórą. Z precyzyjnego połączenia tych materiałów naturalnych powstaje najwyższej jakości biżuteria z duszą. Setki godzin projektowania i testowania przyniosły rewelacyjny efekt. Biżuteria Old Oak pięknie zdobi kobiecy i męski nadgarstek, pełniąc rolę unikatowego dodatku do każdej stylizacji.

OldOak - styl i oryginalność wynikające z natury

Ręcznie wykonane drewniane zegarki, plecione bransoletki czy pierścionki z półszlachetnych kamieni. Wszystkie produkty ze strony oldoak.pl charakteryzują się nietuzinkowym wyglądem i charakterem. Drewniane zegarki nie tylko pięknie wyglądają, ale też posiadają precyzyjny japoński mechanizm Miyota. Dzięki niemu zegarek przez lata będzie niezawodnie odmierzał Twoją każdą minutę życia! Co więcej, sam możesz skonfigurować i spersonalizować biżuterię Old Oak. Koniecznie skorzystaj z oferty marki Old Oak i spraw sobie lub komuś bliskiemu wyjątkowy prezent!

Dołącz do programu partnerskiego Old Oak w sieci webePartners!

Polecaj biżuterię ze strony oldoak.pl i zarabiaj prowizje od sprzedaży. Wystarczy, że dołączysz do programu partnerskiego tego reklamodawcy i zamieścisz linki afiliacyjne do produktów Old Oak w swoich treściach. Wygenerowanie linku trwa tylko 30 sekund, a zyski możesz czerpać nawet przez kilka lat. Zainspiruj się poniższymi tematami lub stwórz własne treści, które będą pasowały do Twojego serwisu czy kanału:

  • Prezentownik na Dzień Chłopaka
  • Biżuteria na co dzień - jaką wybrać?
  • Bransoletki dla par - jakie wzory do Ciebie pasują?
  • Drewniane dodatki do jesiennej stylizacji

Polecaj produkty marki Old Oak swoim odbiorcom i zacznij zarabiać na swoich treściach!