Soczewki kontaktowe to wygodny i bardziej komfortowy zamiennik okularów. Zimą nie ma problemu z zaparowanymi szkłami, latem za to nie ma problemu z pływaniem czy też zbędnego balastu przy wysokich temperaturach. Soczewki kontaktowe umożliwiają także wykonywanie sportów, co byłoby niemożliwe w tradycyjnych okularach - pływanie, skoki, jazda konna czy nawet spływ kajakowy - soczewki nadają się do każdej ekstremalnej sytuacji. Oczywiście nie trzeba być sportowcem aby nosić soczewki, może się być po prostu nieprzyzwyczajonym do noszenia okularów, a wtedy soczewki sprawdzą się idealnie. A jeśli mowa o soczewkach, czas poznać naszego reklamodawcę - Optiland

Asortyment sklepu Optiland

Optiland  to istniejąca od 10 lat sieć sklepów w kilku miastach Polski oraz sklep online. Sklep Optiland specjalizuje się w soczewkach kontaktowych, w związku z tym znajdziesz każdy rodzaj soczewek: jednodniowe, miesięczne, na dzień i na noc, torowe, progresywne, a także kolorowe! Optiland stawia tylko na renomowane marki, takie jak: Acuvue, Air Optix, Dailies, PureVision, Biofinity, Cool Look i Soflens. Uzupełnieniem asortymentu Optiland są płyny pielęgnacyjne oraz akcesoria do przechowywania i pielęgnacji soczewek. 

Badanie wzroku w salonach Opitland

Na stronie internetowej Optiland istnieje również możliwość umówienia się na badanie wzroku w jednym z firmowych salonów stacjonarnych. Do każdego badania soczewki próbne oraz płyn pielęgnacyjny osoby zainteresowane badaniem w salonie Optiland otrzymają gratis! 

Pomysły na wpisy o programie Optiland

Produkty, które znajdziesz na stronie optiland.pl świetnie sprawdzą się do promowania we wpisach blogowych takich jak:

  • Soczewki czy szkła kontaktowe?

  • Plusy noszenia soczewek.

  • Co chciałabym wiedzieć zanim zaczęłam nosić soczewki. 

  • Najlepsze płyny do pielęgnacji oczu. 

Oczywiście, to tylko kilka naszych pomysłów na wkomponowanie linków partnerskich do zamieszczanych przez was treści. Biorąc pod uwagę różnorodność dostępnych w optiland.pl produktów, możliwości może być o wiele więcej!