Badania mają różną postać, mogą być profilaktyczne, związane ze zdrowiem lub… konsumenckie i społeczne! Te ostatnie dotyczą bardzo zróżnicowanych zagadnień, pomagają markom sprawdzić odbiór nowych produktów, sprawdzają jak lubimy spędzać wolny czas, na kogo głosujemy, jakie mamy ulubione wakacyjne destynacje. Badanie takie są najczęściej przeprowadzane w formie ankiet, choć trudno znaleźć osoby, które za nimi przepadają. Nasz reklamodawca, Panel Ariadna, wpadł na pomysł jak połączyć przeprowadzanie badań z gratyfikacją dla osób, które biorą w nim udział.

Panel Ariadna - twoja opinia ma znaczenie. 

Panel Ariadna to ogólnopolski panel badawczy, który zbiera opinię na różne tematy dzięki badaniom ankietowym. Po zarejestrowaniu się w systemie otrzymamy możliwość wzięcia udziału w różnego rodzaju badaniach konsumenckich i społecznych. Podstawowe kategorie serwisu Panel Ariadna to: produkty, usługi oraz ważne sprawy. Co istotne, należy udzielać szczerych i dokładnych odpowiedzi, ponieważ będzie nasze odpowiedzi mogą mieć bardzo znaczący wpływ na różne kwestie. Panel Ariadna współpracuje pod kątem badawczym z wieloma cenionymi instytucjami: Uniwersytet Warszawski, Uniwersytet Jagielloński, Uniwersytet Gdański czy Polska Akademia Nauk. Panel Ariadna wyniki badań przekazuje również do mediów, mamy więc pewność, że nasze odpowiedzi trafią w odpowiednie miejsca. Należy pamiętać, że instytucje naukowe, Panel Ariadna także zachowuje pełną anonimowość osób badanych, a odpowiedzi podlegają zbiorczym analizom statystycznym. 

Zdobywaj nagrody za badania na Panel Ariadna!

Aby zachęcić internautów do badania, Panel Ariadna uruchomił program wymiany punktów za badania na nagrody! System punktowy Panel Ariadna polega na kompletowaniu punktów zdobywanych za wypełnienie ankiet, które wymieniane są na interesujące nas nagrody. Do wyboru na Panel Ariadna mamy nagrody z wielu różnych kategorii, takich jak: kosmetyki, książki, elektronika czy AGD/RTV. Oczywiście, im cenniejsza nagroda tym więc punktów potrzebujemy, aby ją zdobyć! Dlatego nie ma na co czekać i już teraz zarejestrować się do Panel Ariadna. 

Zarabiaj online dzięki programowi Panel Adriana

Od teraz możesz odbierać wynagrodzenie nie tylko w punktach! Polecając program partnerski Panel Ariadna, otrzymasz stałą stawkę lead w zamian za każdą poprawną rejestrację z twojego linku afiliacyjnego!