Widżet produktowy wygenerowany w systemie webePartners. Dołącz do nas lub zaloguj się aby generować własne widżety.


Wszyscy miłośnicy klasycznych fasonów i materiałów jednogłośnie stwierdzają, że jeżeli chce się mieć coś ponadczasowego w swojej garderobie, warto postawić na skórę. Oczywiście można od razu poszukiwać klasycznej skórzanej kurtki czy też obuwia, ale nie zapominajmy też o dodatkach! Skórzane torebki czy portfele to elementy, które na pewno posłużą nam przez lata! Jeśli poszukujesz właśnie skórzanych dodatków, odwiedź sklep naszego reklamodawcy - Paolo Peruzzi!

Paolo Peruzzi - włoska nazwa polskich produktów

Marka Paolo Peruzzi wywodzi się ze Szczecina i powstała w celu zapełnienia niszy na polskim rynku produktów z kategorii galanterii skórzanej i akcesoriów skórzanych. Paolo Peruzzi to marka, która cechuje się oryginalnym wzornictwem, opartym o tradycyjne rzemiosło. Materiały używane przez markę Paolo Peruzzi to przede wszystkim najwyższej jakości garbowane roślinnie skóry pochodzenia włoskiego, a co za tym idzie Paolo Peruzzi współpracuje właśnie także z włoskimi szwalniami. Jeśli zastanawiasz się skąd taka włoska nazwa produktów, których proces twórczy odbywa się w Polsce - nazwa marki Paolo Peruzzi to inspiracja włoskim stylem oraz włoską sztuką kaletniczą!

Poznaj asortyment sklepu Paolo Peruzzi

Inspiracja włoskim stylem przełożyła się również na produkty oferowane przez Paolo Peruzzi. Na stronie paoloperuzzi.it znajdziesz skórzaną galanetrię damską i męską. Pierwsze kolekcje Paolo Peruzzi charakteryzowały się tradycyjną kolorystyką i uniwersalnymi krojami, jednakże wraz z rozwojem marki, Paolo Peruzzi postanowiło rozszerzyć swój asortyment o inne opcje kolorystyczne i wprowadziło wiele modeli produktów. W ofercie sklepu Paolo Peruzzi znajdziesz: listonoszki, aktówki, kuferki torby na laptopa, a także bogaty wybór portfeli. 

Paolo Peruzzi w ofercie programów partnerskich

Produkty oferowane przez Paolo Peruzzi doskonale sprawdzą się do promowania w działaniach afiliacyjnych. Wystarczy, że umieścisz link afiliacyjny do programu Paolo Peruzzi w postach na swoim blogu! Zainspiruj się naszymi przykładami: 

  • Pomysły na prezent na Dzień Ojca.

  • Propozycje klasycznych toreb. 

  • Jak dobrać elegancką torbę na laptopa? 

  • Ponadczasowe portfele. 

To oczywiście tylko kilka naszych propozycji. Szeroki wybór galanterii skórzanej, oferowanej przez Paolo Peruzzi, to doskonały punkt wyjścia, który z pewnością pobudzi kreatywność i dostarczy mnóstwo pomysłów na wyjątkowe treści.