Len i szlachetna wełna merino. To materiały naturalne, które coraz rzadziej można spotkać w składzie odzieży z popularnych sieciówek. Gdzie szukać ubrań uszytych z tych materiałów? Koniecznie sprawdź polski sklep internetowy Paterns.

Paterns - historia rodzinnej marki

Marka Paterns powstała w 2017 roku, a jej założycielkami są siostry Iza i Kasia Lamik. Ich inspiracją do utworzenia marki odzieżowej były ubrania szyte przez ich mamę w latach 90. Już od ponad 5 lat tworzą kolekcje, które są przeznaczone dla całych rodzin, a dodatkowo dają możliwość wyrażania siebie i podkreślają więzi z bliskimi osobami. Tworzą przede wszystkim ubrania dla pokoleń i na pokolenia, a to zasługa korzystania z niezwykłego materiału - szlachetnej wełny merino.

Paterns.com - naturalne materiały z naturalnymi właściwościami

Firma Paterns szyje i projektuje ubrania w Polsce. Wszystkie dodatki typu zamki, guziki i opakowania, a także len pochodzą z Polski. Jednak inne materiały na ubrania pochodzą często spoza kraju, tj. z Włoch, Danii i Estonii, ponieważ dostępna w Polsce dzianina z wełny merynosów, niestety nie jest wystarczającej jakości. A trzeba pamiętać, że tkanina ta ma niesamowite właściwości. Nie chłonie wilgoci ani zapachów i jest zdecydowanie milsza dla skóry w porównaniu do bawełny. Chcesz wiedzieć, jak wyglądają ubrania z wełny merynosów - zajrzyj na stronę sklepu paterns.com i sprawdź, co przygotowały dla Ciebie siostry Iza i Kasia.

Zarabiaj w programie partnerskim Paterns!

Dzięki programowi afiliacyjnemu sklepu Paterns możesz zarabiać na blogu, Pintereście, czy innym kanale mediów społecznościowych. Wystarczy, że wkomponujesz linki afiliacyjne w treści, które tworzysz. Możesz zainspirować się naszymi propozycjami tematów:

  • Wygodne i przyjemne materiały na ubrania
  • Z jakiego materiału koszulki wybrać na upały?
  • Modne i wygodne ubrania
  • Wełna merino - co powinieneś o niej wiedzieć?

Z pewnością znajdziesz więcej pomysłów na umieszczenie linków partnerskich na swoich kanałach. Dołącz do programu partnerskiego Paterns i zarabiaj na swojej pasji!