Retrus od lat tworzy z pasją wózki dla dzieci. Produkty wykonane są z zachowaniem europejskich standardów. Retrus stawia przede wszystkim na bezpieczeństwo i wygodę pociech oraz łatwość w użytkowaniu, nie zaniedbując przy tym kwestii wizualnych.

Wygodne i piękne wózki dziecięce Retrus

By wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientów ceniących sobie estetykę i design, powstała kolekcja wózków o unikatowym wzornictwie i ponadczasowym charakterze. Szukając nowych rozwiązań Retrus sięga do autorskich projektów. Wprowadzając ciekawe materiały produkty zyskują nową jakość i unikalny styl. Kompaktowy wózek 2 w 1 o klasycznym wyglądzie prowadzi się lekko dzięki zastosowaniu odpowiednich i sprawdzonych materiałów. Wózek posiada łatwy system składania stelaża i wpinania gondoli oraz siedziska spacerowego. W modelu tym zastosowano nowoczesny system bezdętkowych opon Gel Tires. W ofercie sklepu dostępne są wózki 2 w 1, 3 w 1, a także wózki spacerowe.

Retrus oferuje produkty i akcesoria niezbędne każdej mamie

Asortyment dostępny w sklep.retrus.pl to nie tylko wózki dziecięce, ale także inne niezbędne akcesoria. Niezwykle funkcjonalne, wielozadaniowe i designerskie torby wózkowe dla współczesnej mamy to z pewnością "must have". Tylna kieszeń z zamknięciem na karabińczyk umożliwia łatwy dostęp do tego, co najpotrzebniejsze. Liczne kieszenie i przegródki wewnętrzne o różnej wielkości umożliwiają doskonałą organizację. Dzięki uchwytom można ją  nosić w ręce lub na ramieniu, a boczne karabińczyki  pozwalają na przypięcie torby do wózka. W Retrus znajdzie się także coś dla najmłodszych! Piękne, wiklinowe wózki dla lalek, poduchy czy namioty tipi z pewnością umilą zabawę!

Zarabiaj online dzięki afiliacji z retrus.sklep.pl

Możesz monetyzować treści, które tworzysz na blogu, portalu tematycznym czy w social media dzięki programowi partnerskiemu Retrus. Poniżej znajdziesz tematy, które mogą Cię zainspirować do stworzenia wpisu:

  • Lifehacki dla mam
  • Wygodne wózki dla dzieci
  • Przydatne akcesoria dziecięce
  • Co kupić na wyprawkę?
Dołącz do programu afiliacyjnego sklep.retrus.pl i zacznij zarabiać online! Wystarczy, że wygenerujesz i umieścisz linki partnerskie w sieci!