Salli & Catti od lat stara się przywrócić do zastosowań terapeutycznych dwie organiczne substancje. Pierwsza to salicyna pozyskiwana z Wierzby. Druga to kwas bosweliowy, pozyskiwany z żywicy Kadzidłowca. Obie substancje przez wieki były wykorzystywane w tradycyjnej medycynie. Obie mają działanie przeciwzapalne i przeciwbólowe. W sklepie internetowym sallivet.pl dostępne są preparaty oparte na naturalnych składnikach, które zapewnią czworonogom szybszy powrót do zdrowia.

Naturalne preparaty weterynaryjne Salli & Catti

W ofercie znajdują się produkty przeznaczone dla psów - Salli oraz kotów - Catti. Salli S jest przeznaczone do wsparcia organizmu psa w długotrwałych terapiach przeciwzapalnych. Preparat można stosować na dolegliwości takie jak:  przewlekłe bóle stawów, kulawizny, młodzieńcze zapalenie kości. Salli BG jest przeznaczone do długotrwałego wspierania organizmu w terapii przeciwzapalnej oraz odbudowie chrząstki oraz mazi stawowej. Salli + jest przeznaczone do wspierania organizmu psa, gdy ten zwalcza ostrzejsze stany zapalne, takie jak: kaszel kenelowy, jątrzące się rany, zapalenia pęcherza, zapalenia spojówek. Catti M jest przeznaczone do wspierania organizmu kotów w terapii przeciwzapalnej oraz w walce z nawracającymi zakażeniami związanymi z zagnieżdżoną bakterią E. Coli.

Zarabiaj w programie partnerskim Salli & Catti!

Jeśli jesteś miłosnikiem zwierząt i prowadzisz bloga, serwis internetowy czy kanał na YouTube o tej tematyce, możesz przystąpić do programu afiliacyjnego Salli & Catti i zarabiać, polecając preparaty prozdrowotne dla czworonogów. Poniżej znajdziesz kilka naszych propozycji na wpisy, w których świetnie sprawdzą się linki afiliacyjne:

  • Jak naturalnie wspomagać zdrowie zwierząt?
  • Najlepsze preparaty na bolące stawy dla psów
  • Jak wyleczyć zapalenie pęcherza u kota?
  • Jak zadbać o starszego psa?

Dołącz do programu partnerskiego Salli & Catti i zacznij zarabiać linkując!