Sklep salvatti.pl pomaga krajom misyjnym już od 12 lat. Możemy wspierać potrzebujących na różne sposoby, ale jednym z najlepszych jest korzystanie z tego, co oferują nam biedniejsze regiony. Dlatego powstał charytatywny sklep salvatti.pl prowadzony przez Pallotyńską Fundację Misyjną Salvatti.pl. Dzięki temu, że w sklep salvatti.pl dostępne są produkty wytwarzane przez społeczność, pochodzącą z ubogich terenów, możemy wspierać ją w naturalny sposób. Cały dochód ze sprzedaży w sklepie przeznaczany jest na pomoc innym. Jako Fundacja Misyjna sklep salvatti.pl pomaga głównie w krajach Afryki, Ameryki Południowej i Azji.Sklep salvatti.pl – przyjemne z pożytecznym!


W sklep salvatti.pl możemy pomóc, kupując naprawdę wspaniałe produkty, wytwarzane w takich krajach jak: Rwanda, Kamerun, Wybrzeże Kości Słoniowej, Etiopia czy Burkina Faso. Przepiękne obrazy, rzeźby, biżuteria z hebanu, kamieni i koralików z pewnością ozdobią i ożywią każde mieszkanie i nadadzą kolorytu stylizacjom. Niepowtarzalne wzornictwo produktów dostępnych w sklep salvatti.pl sprawi, że wyróżnisz się z tłumu, a przy okazji realnie pomożesz. Unikatowe wyroby rękodzielnicze dostępne w sklep salvatti.pl to często pojedyncze, jedyne w swoim rodzaju egzemplarze. Jeśli zaś lubisz czytać – z pewnością znajdziesz coś dla siebie wśród pozycji książkowych.


Najlepsze kawy i herbaty w sklep salvatti.pl


Aromatyczne kawy i herbaty to nieodłączny element spotkań towarzyskich i chwili relaksu dla siebie. W asortymencie sklep salvatti.pl znajdziesz wysokogatunkowe kawy ziarniste Arabica z Rwandy o różnych smakach i aromatach. Dzięki temu, że ziarna pochodzą z pojedynczych plantacji, w kawie koncentrują się naturalne aromaty, charakterystyczne dla danej gleby. Każda z kaw dostępnych w sklep salvatti.pl pochodzi z innej plantacji – w przeciwieństwie do kaw przemysłowych, które często smakują podobnie do siebie. Sklep salvatti.pl dysponuje także kilkoma rodzajami herbat – zielonej, czarnej oraz białej a także ostrą przyprawą prosto z Rwandy, pozyskiwaną z papryki habanero.


sklep salvatti.pl


Dołącz do programu partnerskiego sklep salvatti.pl aby zarabiać w internecie. Możesz zainspirować się poniższymi tematami, aby umieścić linki afiliacyjne w poście na blogu, opisie filmu, czy stworzyć wpis na portalu tematycznym:


  • Jak wspierać ubogie regiony?

  • Najlepsza kawa – szlachetna Arabica

  • Piękna biżuteria z najdalszych zakątków świata

  • Rękodzieło afrykańskie jako dekoracja domu


Zostając wydawcą w programie sklep salvatti.pl możesz zarabiać w internecie. Dołącz i przekonaj się, że zarabianie na afiliacji jest proste!