Złoty Sklep FC to bardzo znana i ceniona niemiecka marka, która od ponad dwóch wieków tworzy wysokiej jakości produkty kreślarskie, piśmiennicze i artystyczne. Autoryzowany sklep marki Faber-Castell, to miejsce w sieci, dzięki któremu odkryjesz na nowo radość tworzenia, obudzisz kreatywność u najmłodszych oraz rozwiniesz własne pasje artystyczne.

Asortyment sklepu to najwyższej jakości artykuły stworzone z niemiecką precyzją, takie jak: ołówki, farby, kredki ołówkowe, pastele, pisaki czy pióra. Przybory plastyczne zadowolą każdego artystę, zarówno początkującego jak i profesjonalistę. Są także idealnym pomysłem na gwiazdkowy prezent, urodziny czy Dzień Dziecka. Zadowolą nie tylko dzieci, ale swoim nienagannym designem i elegancją, przykują również uwagę dorosłych. Do nich szczególnie skierowane są produkty ekskluzywnej marki Graf von Faber-Castell, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Nie brakuje tu również bardziej budżetowych rozwiązań.

Złoty Sklep FC, to jednak przede wszystkim możliwość artystycznego rozwoju, zarówno dla małych jak i dużych adeptów sztuki. Bogata gama różnego rodzaju produktów, wykonanych z materiałów wysokiej jakości, sprawia, że każdy odnajdzie tam coś dla siebie. W zależności od predyspozycji, młodsi i starsi artyści mogą wybierać spośród pasteli, ołówków, węgli czy farb. Z kolei, fani mangi znajdą tam specjalne pisaki z serii Pitt Artist Pen, dzięki którym będą mogli tworzyć kolejne przygody swoich ulubionych bohaterów.

W sklepie dostępne są także produkty Leuchtturm1917 oraz Caran D'ache.

Leuchtturm1917 cieszy się ponad 100-letnim doświadczeniem w branży papierniczej. Od samego początku swej działalności przykłada ogromną wagę do najwyższej jakości, którą – zgodnie z ich przekonaniem – uzyskuje się poprzez dbałość o najmniejsze detale. Wykonane z ogromną starannością notatniki, planery i inne artykuły sygnowane logo LT1917 cechuje estetyka, funkcjonalność, trwałość i niezawodność. Leuchtturm1917 to również doskonałej jakości szkicowniki dla wymagających artystów. Nadają się idealnie do pracy w domu i podróży, a format Square ułatwia tworzenie prac na Instagram.  

Od 1915 roku szwajcarska firma Caran d'Ache tworzy w Genewie wyjątkowe przybory do pisania i materiały dla artystów plastyków powszechnie uznawane za symbole doskonałości. Te niezawodne, precyzyjne i cenne przedmioty zyskały międzynarodową renomę dzięki połączeniu kreatywności i szlachetnych materiałów.

Produkty Caran d’Ache charakteryzują się niespotykaną paletą kolorów, delikatnością, łatwością nakładania, odpornością na światło. Są dedykowane dla artystów amatorów jak i kreatywnych profesjonalistów. Cedr zastosowany w ołówkach jest najwyższej jakości i posiada certyfikat FSC. Produkcja grafitów, pasteli i farb dokładnie przestrzega zasad zrównoważonego rozwoju.

Produkty dostępne w Złoty Sklep FC doskonale sprawdzą się w działalności afiliacyjnej. Szczególnie polecamy ich produkty przy wpisach, takich jak:

  • oryginalne pomysły na prezenty dla dzieci
  • eksperckie ranking artykułów piśmienniczych
  • porady dla początkujących artystów
  • przedstawianie własnych szkiców/obrazów

Oczywiście, należy pamiętać, że to tylko kilka propozycji, a linki partnerskie możemy wykorzystać w zupełnie innych miejscach! Naszym jedynym ograniczeniem jest wyobraźnia i kreatywność.