Squla to system, który wspomaga pracę nauczycieli i dba o to, aby dzieci pragnęły rozwijać swoje umiejętności i poszerzać wiedzę poza szkołą. To bardzo ważne, aby nauka była przyjemna, dlatego squla.pl oferuje bardzo atrakcyjne pakiety, dzięki którym zdobywanie wiedzy nigdy nie będzie przykrym obowiązkiem, ale niesamowitą przygodą i zabawą.Squla uczy w przystępny sposób


Dzięki quizom, zabawom i testom nawet najmłodsi pokochają naukę w Squla. Przejrzysty interfejs, przyjemny design strony i intuicyjna obsługa squla.pl to atuty, dzięki którym przyswajanie wiedzy jest łatwe i przyjemne. Dzięki nauce przez zabawę dzieci mogą osiągać lepsze wyniki w szkole, a sam proces jest dla nich interesujący i sprawia, że są głodne wiedzy. Naturalna ciekawość zostaje zaspokojona w najprzyjemniejszy z możliwych sposobów – poprzez zabawę.Platforma edukacyjna squla.pl


Squla daje dostęp do tysięcy quizów, gier i filmów ze wszystkich przedmiotów szkolnych, zgodnych z aktualną podstawą programową Ministerstwa Edukacji Narodowej. Serwis tworzą specjaliści wraz z polskimi nauczycielami, co jest gwarancją wysokiego standardu usług squla.pl i dopasowania programu do aktualnych wymagań w szkołach. Możesz wybrać klasę, poziom, ustawić cele, a każda dobra odpowiedź jest nagradzana wirtualnymi monetami, które możesz wymienić na prawdziwe nagrody! Jako rodzic, możesz monitorować postępy w panelu rodzica i wysyłać motywujące wiadomości. W Squla można grać także w kilka osób – z rodzicem, czy kolegą z klasy.


Zarabiaj online dzięki Squla


Polecaj serwis squla.pl w internecie, aby zarabiać w programie afiliacyjnym! Możesz zainspirować się poniższymi tematami, aby wykorzystać ich potencjał do umieszczenia linków:


  • Jak się uczyć?

  • Nauka poprzez zabawę

  • Jak zachęcić dziecko do nauki?

  • Najlepsze programy edukacyjne dla dzieci


Zacznij zarabiać online z programem partnerskim Squla. Wystarczy, że dołączysz do programu i wygenerujesz linki, które umieścisz w poście na swoim blogu, czy w opisie filmu na YouTube!