Program partnerski sklepu Szewskapasja.com - internetowy sklep obuwniczy.

Szewskapasja.com to internetowy sklep oferujący stylowe obuwie męskie i damskie. Powstał jako odpowiedź na mało zróżnicowaną ofertę obuwia, którą znależć można w polskich sklepach stacjonarnych. Główną misją sklepu Szewskapasja.com jest umożliwienie zakupów obuwia w atrakcyjnej cenie, o dobrym, klasycznym wyglądzie, solidnej jakości, przy zachowaniu najwyższych standardów obsługi Klienta.
 
Aortyment sklepu stanowią przede wszystkim buty wykonane ze skór naturalnych (importowanych na cele produkcji z Hiszpanii, Włoch i Indii). Kroje butów to głownie klasyka, która nie przemija. Klient może zatem znaleźć w sklepie między innymi zarówno mokasyny żeglarskie (boat shoes), półformalne mokasyny (loafers), zamszowe breki (desert boots), sztyblety (chelsea boots), a także różnej maści półbuty ( od tzw. brogsów - brogue shoes, po formalne oxfordy) oraz trampki.
 
Szewskapasja.com stara się tak komponować ofertę, aby cena poszczególnych modeli była przystępna i atrakcyjna dla Klienta mieszkającego w Polsce. Dodatkowo sklep udziela także pełnej 2 letniej gwarancji, co pokazuje jakości sprzedawanych towarów.
 
Szewskapasja.com zajmuje się poszukiwaniem i oferowaniem butów porządnych jakościowo, w dobrym guście i cenie, które uchronią Klientów przed "wizerunkową klapą".