Szumisie powstały z doświadczenia młodej mamy - Ani Skórzyńskiej, która spędziła wiele nocy nad łóżkiem synka z suszarką w ręku. W pewną nieprzespaną noc wpadła na pomysł, żeby zamienić coś mało wygodnego, na coś miłego i bezpiecznego - zamknąć kojący szum w przytulnym misiu. Tak powstały Szumisie - Szumiące Misie.

Jak Szumisie pomagają maluchom zasnąć?

Misie, poprzez szumiące serce wydają dźwięk podobny do tego, który maluch słyszy w łonie matki. To właśnie dlatego Szumisie ułatwiają zasypianie i koją stres u dzieci. Do wyboru jest 5 trybów: szumisiowy szum przypominający dźwięk suszarki, szum o niższych częstotliwościach, szum fal morskich, padającego deszczu oraz szum wód płodowych z bijącym sercem. Szum wycisza i pomaga spokojnie zasnąć niemowlakom a nawet kilkulatkom. Świetnie sprawdza się podczas kolek czy ząbkowania. Aplikacja Szumisie służy do obsługi szumiącego serca Szumisia. Pozwala na szybki i intuicyjny wybór wszystkich ustawień mechanizmu szumiącego. Szumiś to jednocześnie miły towarzysz, którego dziecko z pewnością pokocha!

Dla kogo Szumisie?

Szumisie sprawdzą się także dla starszych dzieci. Z myślą o Starszakach powstały Szumisie z wyciszającymi kołysankami (zamiast szumów), które ułatwią i umilą zasypianie. Zawieszka pozwoli na przymocowanie Szumisia przy wózku, foteliku, łóżeczku czy kołysce. Misia można prać po wyjęciu szumiącego serca. Szumisie to miękkie, miłe i wyjątkowo skuteczne misie. Uszyte są z atestowanych materiałów, bezpiecznych od pierwszego dnia życia dziecka. W całości produkowane są w Polsce. Maskotki szyte są w Fabryce Szumisiów pod Łowiczem, a szumiące serca powstają w firmie Inquel w Warszawie.

Polecaj Szumisie i zarabiaj na swojej pasji!

Jeśli prowadzisz bloga, serwis czy kanał parentingowy, to z powodzeniem możesz wkomponować w te treści linki afiliacyjne do programu partnerskiego Szumisie! Poniżej znajdziesz kilka inspiracji:

  • Problemy z zasypianiem u dzieci
  • Jak sprawić, żeby dziecko zasnęło?
  • Najlepsze zabawki dla dzieci
  • Metody na kolkę i ząbkowanie

Dołącz do programu afiliacyjnego Szumisie, aby zarabiać na treściach, które publikujesz! Wystarczy, że wygenerujesz i umieścisz w sieci link partnerski!