Tiny Star jest odpowiedzią na potrzebę rodziców, którzy cenią sobie jakość i estetykę w produktach dla swojego dziecka. Pojawienie się dziecka w domu to rewolucja dla wszystkich domowników! Tiny Star to niewielka, rodzinna manufaktura. Znajdziesz tu wyłącznie bezpieczne i certyfikowane materiały, bez syntetycznych domieszek i ulepszaczy. Tkaniny z autorskimi wzorami są produkowane w Polsce, według konkretnych wytycznych i wymagań. Stosowane są wypełnienia I gatunku, antyalergiczne i oddychające. Produkty powstają w pracowni w małej, podwarszawskiej miejscowości.

Jakościowe i piękne produkty dla dzieci Tiny Star

Tiny Star oferuje funkcjonalne, praktyczne, wysokiej jakości produkty takie jak pościele, otulacze, akcesoria do wózka i fotelika, kokony czy rożki niemowlęce. Większość kolekcji jest uniwersalna i będą świetnym wyborem zarówno dla dziewczynki jak i chłopca. Znajdziesz tu wszystko, co powinno znaleźć się w wyprawce niemowlęcej m.in. piękną pościel, wielozadaniowe kokony niemowlęce, miękkie kocyki bambusowe, ręczniki z kapturkiem, delikatne pieluszki bambusowe, wygodne poduszki do karmienia, niezastąpione rożki niemowlęce oraz wiele innych akcesoriów do pokoju dziecięcego.

Niezbędne akcesoria dla malucha w tinystar.pl

Jednym z niezbędnych dodatków przed oraz po porodzie z pewnością będzie torba mamy, która pomieści wszystko, co jest potrzebne nie tylko na pierwszy spacer z noworodkiem. Obowiązkowymi produktami w codziennej pielęgnacji niemowlaka są ręcznik z kapturkiem oraz pieluszki muślinowe, bambusowe lub bawełniane. Dostępny jest także wyjątkowy zestaw dla maluszka, który zapewni mu poczucie bliskości oraz bezpieczeństwa od pierwszych dni. Składa się z 3 elementów: otulacza, czapeczki oraz metryczki.

Dołącz do programu Tiny Star i zarabiaj online!

Możesz monetyzować treści, jakie publikujesz na blogu, YouTube czy w social mediach. Jeśli prowadzisz portal poświęcony parentingowi, to program tinystar.pl będzie idealnie dopasowany! Możesz skorzystać z poniższych pomysłów na tematy:

  • Wyprawka dla niemowlaka - co kupić?
  • Najlepsze pościele dla dzieci
  • Czego potrzebuje mama po porodzie?
  • Bezpieczne i ładne akcesoria dla dzieci

Dołącz do programu partnerskiego tinystar.pl, wygeneruj linki i zamieść je w sieci aby zarabiać! Z pewnością masz więcej pomysłów na tematy, które świetnie wpasują się w tematykę rodzicielstwa!