Tworząc własną przestrzeń chcemy, żeby oddawała ona nasz charakter, nasze upodobania i żeby spędzany w niej czas był dla nas przyjemny. Jako że wszyscy jesteśmy różni nasze przestrzenie również mają unikalny charakter! Jeśli więc poszukujesz wyposażenia i dodatków do wnętrz, innego niż znajdziesz w popularnych sklepach, a dodatkowo kochasz dobry design, rzemiosło i cenisz profesjonalizm, sklep Zoomroom będzie dla Ciebie prawdziwym odkryciem!

Zoomroom czyli miejsce pełne inspiracji!

W Zoomroom.pl znajdziesz starannie wyselekcjonowane produkty polskich i zagranicznych marek. Sklep współpracuje zarówno ze znanymi firmami czy studiami projektowymi, jak i z młodymi twórcami. Wszyscy zaprezentowani producenci stawiają na jakość i innowację. Dzięki szerokiej ofercie sklepu Zoomroom Twoja przestrzeń będzie posiadać indywidualny charakter i stanie się wymarzonym miejscem odpoczynku. Ponadto bogaty zbiór dostępnych w showroomie katalogów i publikacji ułatwi podjęcie decyzji przy urządzaniu dowolnego wnętrza.

Oferta Zoomroom to przede wszystkim dobry design!

Zoomroom to sklep internetowy promujący dobry design i posiadający szeroką ofertę mebli, oświetlenia, akcesoriów i elementów wykończenia wnętrz. Dzięki bogatemu asortymentowi Zoomroom możesz zadbać o każdy szczegół swojego domu. Każdy produkt znajdujący się w ofercie sklepu Zoomroom posiada aktualną grafikę oraz dokładny opis. Na życzenie klienta, istnieje również możliwość wykonania produktu indywidualnie, wybierając materiał, kolor oraz wielkość. A kreatywny zespół Zoomroom składający się z doradców i projektantów odpowie na wszelkie pytania związane z designem i dekorem.

Wykorzystaj wspaniały potencjał oferty Zoomroom na swoim blogu!

Z oferty Zoomroom.pl skorzystasz również w afiliacji. Jeśli twój blog zajmuje się tematami, takimi jak aranżacja wnętrz, pomysły na design domu oraz dekoracje, możesz wykorzystać linki partnerskie. Oczywiście, znajdą one zastosowanie również na innych stronach, wszystko zależy tylko i wyłącznie od Ciebie! Oto kilka przykładowych wpisów:

  • Aranżacja wnętrz w stylu amerykańskim. 

  • Urządzaj po swojemu!

  • Kilka pomysłów na metamorfozę pomieszczeń.

  • 10 trików na urządzenie wymarzonego mieszkania.

Oczywiście, to tylko nasze propozycje! Zainspiruj się nimi lub stwórz własne wpisy, w których umieścisz produkty sklepu Zoomroom!