Linki afiliacyjne (deep links)

Najszybszy sposób zarabiania na polecaniu produktów i usług. Link afiliacyjny (deep link) to unikalny adres URL, który pozwala na identyfikację źródła ruchu. Wystarczy, że podepniesz link afiliacyjny pod dowolną grafikę, tekst, czy prześlesz mailem, a od każdego zamówienia dokonanego z tego linka otrzymasz wynagrodzenie. Link afiliacyjny kieruje do dowolnej, wybranej przez ciebie podstrony w serwisie reklamodawcy.

Dowiedz się więcej o linkach partnerskich

Banery

W afiliacji najlepiej sprawdzają się podczas promowania produktów i usług objętych wyprzedażą, promocją czy inną akcją okolicznościową. Jako wydawca możesz też tworzyć pule, czyli rotacyjne banery promujące więcej niż jeden produkt. Przy każdym wejściu na stronę pokazuje się inny, losowo wybrany banner.

Dowiedz się więcej o banerach

Widżety

Widżety to banery produktowe, które zawierają zdjęcia produktów z ceną i linkiem do strony reklamodawcy. Masz pełną kontrolę nad tym, jakie produkty pojawią się w widżecie. Sam dobierasz produkty do widżeta. Za pomocą prostego kreatora dopasowujesz go do wyglądu i tematyki swojej strony. Produkty rotują się automatycznie, a ceny zawsze są aktualne.

Dowiedz się jak zarabiać na widżetach

Pliki XML ( data feeds )

Oferty wszystkich Reklamodawców dostępne są w postaci plików xml (data feed), które zawierają zdjęcia, opisy i ceny produktów. Wydawcy importują pliki xml poprzez generator plików xml. Generator umożliwia pobranie oferty reklamodawcy w całości lub tylko wybrane kategorie produktów. Produkty w bazie WebePartners są uporządkowane według kategorii i podkategorii, co umożliwia szybkie zestawianie ofert.

Dowiedz się jak wykorzystać pliki xml

Kody rabatowe

Gwarantujemy dostęp do kodów rabatowych i zniżek udostępnianych przez Reklamodawców.  Kody rabatowe to najlepszy sposób na zwiększenie liczby odwiedzający i kupujących gdyż zapewniają konsumentom prosty sposób oszczędzania pieniędzy. To dynamicznie rozwijający się kanał promocji. Z dnia na dzień przybywa użytkowników, którzy zakupy w sieci rozpoczynają od wyszukiwania atrakcyjnych zniżek i promocji.

Dowiedz się jak wykorzystywać kody rabatowe

Okazje Dnia

Przeceny i okazje cenowe są nieustannie poszukiwane przez użytkowników internetu. Wychodząc naprzeciw tym oczekiwaniom, opracowaliśmy autorskie oprogramowanie, które wyszukuje najlepsze przeceny produktów w bazie webePartners. Jeśli chcesz zwiększyć konwersję, wykorzystaj okazje cenowe. Cały proces jest w pełni zautomatyzowany dzięki codziennej aktualizacji plików xml.

Dowiedz się jak zarabiać na Okacjach Dnia

WebeSklep

To autorskie oprogramowanie dla zaawansowanych wydawców. WebeSklep jest dodatkiem, który pozwala na rozbudowanie istniejącej już witryny. Możesz też zaimportować dowolne produkty z oferty reklamodawców, aby stworzyć własny sklep lub porównywarkę branżową.

API key

Uzyskujesz dostęp programistyczny do danych systemu webePartners. Dzięki tej funkcji możesz w pełni zautomatyzować proces pobierania danych, takich jak: pliki xml, lista transakcji, lista leadów, produkty programów partnerskich, szczegóły programów partnerskich, kody rabatowe czy okazje dnia.