Rozwijaj swoje kreatywne hobby z naszym Reklamodawcą kokonki.pl! W sklepie internetowym znajdziesz włóczki, sznurki i wszelkie niezbędne akcesoria dziewiarskie. Dołącz do programu partnerskiego Kokonki i zarabiaj na afiliacji!

Kokonki- z pasji do rękodzieła

W sklepie internetowym kokonki.pl każdy motek jest kręcony z czułością i dokładnością, dlatego na pewno zachwyci Cię jakość całego asortymentu! „Kokonek” to kolorowy motek z przejściami ombre, w którym jeden kolor przenika płynnie w kolejny- jest to unikalny produkt naszego Reklamodawcy. Zawsze możesz liczyć na ogromny wybór składów i kompozycji kolorystycznych, dzięki czemu Twoje rękodzieła będą kreatywne i dopasowane do Ciebie!

Stwórz swojego Kokonka!

Nasz Reklamodawca pozwala Ci stworzyć swojego własnego Kokonka! Oprócz gotowych kompozycji kolorystycznych dostępnych w sklepie kokonki.pl, możesz stworzyć je w dowolnych, oryginalnych barwach! Koniecznie sprawdź też pozostały asortyment kokonki.pl: włóczki, kordonki, sznurki, nici, szydełka, druty i wszystkie akcesoria do dziergania. Rozwijaj kreatywność z naszym Reklamodawcą!

Dołącz do programu partnerskiego Kokonki i zacznij zarabiać na afiliacji!

Polecaj swoim odbiorcom produkty dziewiarskie sklepu kokonki.pl, generuj linki afiliacyjne i dziel się z odbiorcami  swoimi niezwykłymi dziełami! Publikacje możesz dodawać na swoich social mediach, stronie internetowej, blogu. Oto kilka przykładów artykułów blogowych, w których możesz wykorzystać asortyment naszego Reklamodawcy:

  • Sznurki do makramy- jakie wybrać?
  • Stwórz swój oryginalny motek
  • Jak wydziergać chustę?
  • Jak stworzyć własną torebkę?

To tylko kilka pomysłów z naszej strony, Ty możesz stworzyć swoje własne publikacje! Polecaj obserwatorom kokonki.pl, generuj linki afiliacyjne i zarabiaj prowizję w programie partnerskim Kokonki!