Pakamera jest sklepem jedynym w swoim rodzaju. To wyjątkowe miejsce, gdzie przestrzeń sklepu internetowego łączy się z galerią sztuki. Platforma pakamera.pl istnieje od 2005 roku i od początku istnienia propaguje projektantów, niezależną modę i handmade.

Pakamera - wyjątkowe miejsce stawiające na oryginalność 

W Pakamerze każdy uzdolniony projektant znajdzie miejsce dla własnego dzieła, dzięki czemu w każdej chwili możesz tutaj nabyć produkty niepowtarzalne, często wykonane na zamówienie. Jeżeli doceniasz niestandardowe projekty i lubisz otaczać się ciekawymi przedmiotami, stawiasz na oryginalność - Pakamera jest idealna dla Ciebie!

Sklep Pakamera powstał z myślą o zebraniu w jedno miejsce przedmiotów projektowanych przez nowych, uzdolnionych artystów. Każdy produkt jest zaprojektowany indywidualnie z dbałością o najmniejsze szczegóły. W asortymencie sklepu Pakamera znajdziemy: kosmetyki, odzież, biżuterię, torebki, artykuły piśmiennicze, lampy i meble.

Znajdziemy tutaj produkty marek takich jak: Dekor Kafle, Ogarniamsie, Poduszkownia, Hugg Deckor, Takapara, Mausico, Joanna Moskal, Oakwood i Zaba Pufy i wiele innych.

Duże doświadczenie sklepu Pakamera w branży e-commerce

Sklep jest doskonałą propozycją do współpracy, ze względu na duże doświadczenie w sprzedaży oraz bogatą ofertę artykułów.

Pakamera jest sklepem niejednokrotnie nagrodzonym przez różne instytucje, między innymi przez Instytut Wzornictwa Przemysłowego.

Wpisy o pakamerze mogą być równie oryginalne jak jej asortyment!

Z pewnością produkty znajdujące się w ofercie sklepu sprawdzą się świetnie u osoby, która:

  • Ceni niepowtarzalny design i jakość wykonania przedmiotów, którymi się otacza,

  • Szuka pomysłu na prezent,

  • Ceni sobie doskonałą obsługę klienta,

  • Lubi podkreślać swój własny, indywidualny charakter
       

Oczywiście, to kilka naszych propozycji, sam asortyment sklepu Pakamera daje bardzo dużo możliwości na dopasowanie linku partnerskiego do publikowanych przez ciebie treści.