Wysyłanie przesyłek nigdy nie było tak proste jak teraz. Możesz zdecydować się na kuriera, pocztę albo paczkomaty. Nieważne, którą z opcji wybierzesz, warto, aby paczka dotarła do odbiorcy w idealnym stanie, a to właśnie dzięki naszemu reklamodawcy Rajapack możesz zabezpieczyć swoją przesyłkę w profesjonalny sposób.
Rajapack to  firma specjalizująca się w produkcji i dostarczaniu wszelkiego rodzaju opakowań oraz urządzenia i akcesoriów do przechowywania i transportu towaru. Są to produkty używane na co dzień przez każdego z nas. Zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą sklepu Rajapack.pl.

Asortyment sklepu Rajapack

W skład asortymentu Rajapack wchodzą opakowania zarówno do zastosowań przemysłowych, jak i domowych. Kartony, taśmy samoprzylepne, pudełka, torby, folie, worki o dowolnych kształtach, właściwościach i rozmiarach. Na stronie Rajapack znajduje się również szeroki wybór opakowań ozdobnych oraz wszystkich akcesoriów, które ozdobią niejeden prezent.

Ugruntowana pozycja na rynku

Korzystając z ponad 60 lat doświadczenia w pakowaniu Rajapack jest w europejskiej czołówce firm z branży opakowań. Dostępnych w stałej ofercie jest ponad 2200 produktów. O dobrą opiekę nad klientami Rajapack dba zespół specjalistów, gotowych doradzić telefonicznie w wyborze najlepszych rozwiązań dotyczące opakowań -  począwszy od kopert, aż po największy wybór kartonów.

Rajapack może pochwalić się obecnością w 18 krajach na świecie. Świadczy to o wysokiej jakości ich produktów i usług. Również w Polsce wielu klientów zaufało Rajapack. Nie powinno to dziwić, ponieważ są oni liderem na europejskim rynku opakowań.

Fundacja na rzecz środowiska Rajapack

Bardzo pozytywnym aspektem jest fakt, że Rajapack dba o środowisko i angażuje się społecznie. Założona przez nich fundacja RAJA-Danièle Marcovici działa od 2006 roku. Od momentu jej powstania, Fundacja udzieliła wsparcia wielu projektom na całym świecie.

Pomysły na wpisy o programie Rajapack

Chcemy, aby generowanie linków partnerskich było łatwe i przystępne, dlatego poniżej prezentujemy kilka przykładowych wpisów, w których można zamieścić linki afiliacyjne wygenerowane dla Rajapack.pl:

  • Jak zadbać o bezpieczeństwo przesyłki
  • Opakowania z indywidualnym nadrukiem
  • Ranking wózków magazynowych
  • Sprzedaż wysyłkowa – czego potrzebujesz

Nie zatrzymuj się tylko na powyższych pomysłach i generuj linki afiliacyjne dla wielu innych tematów. Przeglądając Rajapack.pl wpadniesz na niejeden pomysł.