Wygląd i kondycja włosów zależy nie tylko od Twojej diety i stanu zdrowia. Ważna jest też odpowiednia pielęgnacja, do której najlepiej używać produktów najwyższej jakości. Takie kosmetyki znajdziesz właśnie w sklepie Anwen!

Kompendium wiedzy na temat włosów - blog marki Anwen

Marka Anwen rozpoczęła swoją działalność od prowadzenia bloga o pielęgnacji włosów. Od 2010 roku blog odwiedziło już niemal 7 milionów osób, co czyni go najpopularniejszym blogiem w Polsce na temat włosów i sposobów dbania o nie. W wyniku tak dużego zainteresowania zrodził się pomysł na stworzenie linii własnych kosmetyków. Włosy charakteryzują się różną porowatością - wysoką, niską i średnią, a każdy typ porowatości wymaga zastosowania innego rodzaju substancji pielęgnacyjnych. Wobec tego właścicielka bloga Anwen - Anna Kołomycew, postanowiła stworzyć pierwsze w Polsce kosmetyki dedykowane każdemu rodzajowi porowatości włosów. 

Proteiny, emolienty i humektanty - kluczowe składniki produktów Anwen

Równowaga PEH, czyli trzech grup składników - protein, emolientów i humektantów, jest kluczowa w procesie tworzenia produktów sklepanwen.pl. Zachowanie tej równowagi pozwala na lepsze dopasowanie kosmetyków Anwen do potrzeb włosów, dzięki czemu są one skuteczniejsze. W ofercie sklepu znajdziesz maski do włosów, odżywki, szampony czy mgiełki. Wszystkie produkty są wysokiej jakości, którą zapewniają kompleksowe badania laboratoryjne i nowoczesny formuły bazujące na naturalnych surowcach. Skład kosmetyków jest dobrany tak, żeby zapewnić Ci zdrowie, kondycję i piękny wygląd włosów.

Dołącz do programu partnerskiego marki Anwen

Polecaj kosmetyki do włosów ze strony sklepanwen.pl i zarabiaj na treściach, które udostępniasz w internecie. Możesz skorzystać z kilku naszych inspiracji na wpisy blogowe dotyczące pielęgnacji włosów:

  • Pielęgnacja włosów o różnej porowatości
  • Jak dbać o włosy w zimie?
  • Jak określić porowatość włosów?
  • Równowaga PEH - co to jest?

To tylko kilka przykładów tematów, które możesz zaadaptować do treści na swoim kanale. Możliwości jest dużo więcej. Dlatego dołącz do programu afiliacyjnego Anwen i polecaj kosmetyki do pielęgnacji włosów swojej grupie odbiorców!