AboutHome to miejsce pełne dobrego designu, w którym odnajdziesz meble ogrodowe, wyposażenie wnętrz i dekoracje jakich szukasz. W sklepie internetowym abouthome.pl dostępna jest szeroka oferta produktów do wyposażenia domu takich jak: lampy, meble, dekoracje i akcesoria. AboutHome oferuje klientom produkty wyjątkowe, piękne i praktyczne, tworzone zarówno przez renomowanych projektantów jak i młode talenty.


Wspaniały design w aboutHome


AboutHome dba o to, aby produkty z oferty sklepu były zarazem piękne i praktyczne. Design jest bardzo ważny, bo przecież to on decyduje o charakterze miejsca, które urządzasz. Dlatego w sklepie internetowym abouthome.pl wciąż pojawiają się nowe produkty. Wśród cenionych marek znajdziesz między innymi: Artemide, HK Living, Bloomingville, Alessi, Dutchbone czy Hubsch.


Oferta sklepu abouthome.pl


Szeroka gama produktów dostępnych w sklepie abouthome.pl pozwala na nieograniczone pole do popisu dla Twojego wewnętrznego projektanta wnętrz. W aboutHome możesz urządzić pomieszczenia kompleksowo, zaczynając od stolika, kanapy i komody, na dekoracjach i oświetleniu kończąc. W ofercie znajdziesz także meble dziecięce i ogrodowe, a na szczególną uwagę zasługuje naprawdę rozbudowana gama akcesoriów, które nadadzą pomieszczeniu ostatni szlif. AboutHome dysponuje dodatkami do kuchni, łazienki, jadalni a nawet domowego barku.


Zarabiaj online z aboutHome!


Tworzysz treści do internetu? Możesz zarabiać w programie partnerskim abouthome.pl! Skorzystaj z naszych pomysłów, lub znajdź własne inspiracje do stworzenia wpisu:


  • Designerskie meble do salonu

  • Jak dobrać dekoracje do wnętrza?

  • Stylowy prezent na parapetówkę

  • Jak urządzić mieszkanie?

Dołącz do programu afiliacyjnego aboutHome, wygeneruj linki afiliacyjne, widżety albo pobierz bannery i umieść je w swoim serwisie aby zarabiać na prowizji! To prosty sposób na monetyzowanie Twoich działań w internecie!