Moda i bycie na czasie jest szczególnie ważne dla młodych ludzi. Wielu z nich poszukuje najnowszych, odważnych trendów i interesuje się muzyką, portalami społecznościowymi i nowymi technologiami. To właśnie do nich od wielu lat swoją ofertę kieruje marka Bershka.

Bershka - marka największej na świecie sieci odzieżowej Inditex

Bershka jest marką grupy Inditex - hiszpańskiego holdingu odzieżowego, w skład którego wchodzą takie marki jak Zara, Massimo Dutti, Stradivarius czy Pull&Bear. Bershka powstała 1998 roku i w ciągu zaledwie 2 lat otwarto 100 punktów sprzedaży, a dziś jest już ich ponad 1000! Sklepy stacjonarne powstają w najpopularniejszych strefach handlowych danego miasta, ale nie tylko. Zakup odzieży marki Bershka jest możliwy także w sklepie internetowym.

Odzież, obuwie i dodatki w sklepie Bershka

Bershka jest najmłodszą marką w grupie Inditex i stara się podążać za potrzebami młodych odbiorców. Dlatego marka oferuje szeroki asortyment - od mody codziennej do sportowej, ale też od ubrań klasycznych, po te najbardziej trendy. W sklepie Bershka możesz ubrać się swobodnie, a przy tym podążać za światową modą i to wszystko w przystępnej cenie.  

Polecaj produkty z Bershki i zarabiaj online

Dzięki programowi afiliacyjnemu Bershka możesz zarabiać na blogu, Instagramie czy kanale YouTube. Wystarczy, że wkomponujesz linki partnerskie w treści, które tworzysz. Możesz zainspirować się naszymi propozycjami tematów:

  • Jak dobrać buty i akcesoria do swojej stylizacji?
  • Najnowsze trendy w modzie młodzieżowej
  • Jedna para butów na każdą okazję
  • Akcesoria odzieżowe idealne na prezent

To tylko kilka propozycji, z pewnością znajdziesz więcej pomysłów na umieszczenie linków afiliacyjnych. Dołącz do programu partnerskiego Bershka i zarabiaj na polecaniu produktów tego reklamodawcy!