Jesteśmy wyłącznym przedstawicielem i dystrybutorem marki Cannaderm w Polsce. Dokładamy wszelkich starań, aby oferta kosmetyków Cannaderm spełniała najwyższe standardy jakości i dostosowana była do potrzeb i oczekiwań naszego rynku. Marka Cannaderm stworzona została w 2002 roku przez czeską firmę CANNABIS Pharma-Derm, która jako pierwsza na rynku rozpoczęła produkcję kosmetyków z olejem z nasion konopi siewnych Cannabis Sativa jako kluczowym składnikiem. Ze względu na najwyższej jakości receptury marka Cannaderm z każdym rokiem obecności na polskim rynku zyskuje grono stałych odbiorców doceniających wysoką skuteczność kosmetyków.

Szeroka oferta sklepu Cannaderm sprawia, że kosmetyki znajdują licznych odbiorców. W ofercie dostępne są kosmetyki na częste i uciążliwe dermatozy typu trądzik, AZS, łuszczyca, czy grzybica. Nasze bestsellerowe produkty na bóle mięśni i stawów znane są na polskim rynku od początków istnienia marki i nieustannie należą do najpopularniejszych produktów. Kolejna grupa kosmetyków dedykowana jest pielęgnacji włosów i skóry głowy oraz problemom typu wypadanie włosów, skóra łojotokowa i łupież. Seria Natura przeznaczona jest do codziennej pielęgnacji i oczyszczania skóry dorosłych, a seria Robatko skierowana jest do dzieci i niemowląt.

Dołącz do naszego programu partnerskiego i zarabiaj razem z nami. Nasze certyfikowane kosmetyki Cannaderm od wielu lat cieszą się uznaniem wśród klientów i wysoką renomą na rynku konopnym. Każdego miesiąca otrzymujemy wiadomości od zadowolonych klientów, którym kosmetyki Cannaderm skutecznie pomogły w trudnych dermatozach i problemach skórnych. Dołącz do nas już teraz!