Znasz system Bullet Journal? Sprawdź, jak analogowa technologia długopisu i notesu pomoże Ci kreatywnie organizować czas. Wykorzystaj do tego pięknie wykonane notesy i zeszyty marki Devangari Art!

Devangari Art - autorska przestrzeń pełna kreatywności

Sklep Devangari-art.pl został stworzony przez artystkę Agnieszkę Cichecką. Nazwa marki jest inspirowana starożytnym pismem indyjskim, a pomysł na jej powstanie zrodził się z… niezadowolenia z tego, jakie notesy oferował rynek. Pierwszy prototyp notesu wyszedł spod ręki twórczyni jesienią 2015 roku. Kolejne lata spędziła na udoskonalaniu swoich grafik i dopracowywaniu malunków. Dziś Agnieszka Cichecka może pochwalić się sprzedażą 21 tys. egzemplarzy notesów z 47 wzorami okładek!

Sklep devangari-art.pl - kreatywne notesy i nie tylko

Na stronie internetowej sklepu Devangari Art znajdziesz notesy w kropki, szkicowniki, kołozeszyty, notatniki, ale też zeszyty i arkusze ćwiczeń do nauki kaligrafii nowoczesnej tzw. brush letteringu. Flagowym produktem w sklepie są notesy w różnych rozmiarach i z pięknymi okładkami. Będziesz pod wrażeniem jakości papieru i ogromnej przyjemności z zapisywania kolejnych stron swojego notesu.

Na stronie devangari-art.pl skompletujesz cały zestaw na start do Bullet Journal wraz z piórem, cienkopisem czy zakreślaczami. Autorka stwarza też możliwość rozwinięcia twórczych umiejętności poprzez bloga, e-booki lub kursy online dotyczące malowania, wykonywania kolaży czy nauki kaligrafii. Sprawdź ofertę marki Devangari Art i spraw sobie lub bliskiej osobie kreatywny prezent, który pomoże w kreatywnej organizacji czasu!

Polecaj produkty Devangari Art i zarabiaj bez wychodzenia z domu!

Dołącz do programu partnerskiego Devangari Art i zacznij polecać notesy i inne produkty naszego reklamodawcy. Promuj linki afiliacyjne do sklepu devangari-art.pl we wpisach na takie tematy jak:

  • Pomysły na prezent dla osób kochających sztukę
  • Bullet Journal - czym jest i komu się przyda?
  • Brush lettering - jak ozdobić świąteczne kartki?
  • Sposoby na skuteczną organizację pracy

To tylko kilka przykładów tematów, którymi możesz się inspirować podczas tworzenia swoich treści. Z pewnością znajdziesz więcej pomysłów na polecanie linków afiliacyjnych do produktów marki Devangari Art. Dołącz do programu partnerskiego naszego reklamodawcy, polecaj jego produkty i zacznij zarabiać na marketingu afiliacyjnym!