Z cateringu dietetycznego korzysta obecnie prawie ćwierć miliona Polaków. Na rynku działa już ponad 800 firm oferujących pudełka z jedzeniem. Wybór odpowiedniego dostawcy może przyprawić o zawrót głowy. Właśnie dlatego warto skorzystać z portalu do zamawiania cateringów dietetycznych Dietly, który pozwoli Ci na szybkie wyszukanie odpowiedniej dla Ciebie diety pudełkowej.

Dietly - najlepszy marketplace diet pudełkowych w Polsce

Każdy, kto kiedykolwiek poszukiwał cateringu dietetycznego, doskonale wie, że jest to proces czasochłonny i monotonny. Dietly umożliwia porównanie ofert najlepszych cateringów dietetycznych w jednym miejscu i to przy pomocy zaledwie kilku kliknięć! Portal do zamawiania cateringów dietetycznych dietly.pl umożliwia porównanie wielu firm cateringowych ze względu na lokalizację, cenę, a także rodzaj diety. Rozbudowane filtry portalu z łatwością pozwolą spersonalizować Twój wybór i znaleźć ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb.

Dietly - jak wybrać najlepszy catering dietetyczny?

Na stronie dietly.pl masz do wyboru dwa sposoby wyboru cateringu dietetycznego. W pierwszej opcji wyszukujesz miasto, do którego ma być dostarczona usługa, a następnie filtrujesz wyniki pod kątem interesujących Cię rodzajów diet, ich kaloryczności czy ceny za dzień dostawy. Drugim sposobem wyboru cateringu dietetycznego na stronie Dietly jest skorzystanie z kalkulatora kalorii, który na podstawie Twojego wzrostu, wagi, wieku oraz aktywności fizycznej, dopasuje odpowiedni dla Ciebie rodzaj diety. Na stronie dietly.pl każda firma cateringowa posiada profil, w którym można znaleźć najważniejsze informacje oraz oceny użytkowników danego cateringu. Za pośrednictwem strony Dietly można także zamówić wybraną dietę pudełkową i zarządzać zamówieniem przy pomocy Panelu Klienta dietly.pl.

Polecaj portal Dietly i zarabiaj na marketingu afiliacyjnym

Dołącz do programu partnerskiego Dietly i polecaj marketplace cateringów dietetycznych na swoim blogu, kanale YouTube lub innej powierzchni online. Możesz zamieścić linki afiliacyjne do strony internetowej Dietly w artykułach na takie tematy jak:

  • Ranking cateringów dietetycznych w Warszawie
  • Dieta pudełkowa - jaką kaloryczność wybrać?
  • Catering dietetyczny a dieta odchudzająca
  • 5 zalet korzystania z cateringu dietetycznego

Nie zwlekaj z dołączeniem do programu partnerskiego portalu Dietly. Zamieszczaj linki afiliacyjne na swoich powierzchniach online, polecaj stronę dietly.pl i zarabiaj atrakcyjne prowizje!