ELORI to polska marka stworzona przez dwóch przyjaciół - Adriana i Piotra. Koncept marki zrodził się z połączenia pasji do projektowania i zamiłowania do fotografii.

Od samego początku stawiamy na najwyższą jakość i unikalny design. Dlatego właśnie skupiamy się na projektowaniu biżuterii z najwyższej klasy kamieni naturalnych oraz pozłacanego srebra i stali szlachetnej.Naszym nadrzędnym celem jest tworzenie biżuterii, która będzie odzwierciedlać marzenia i emocje kobiety. Połączenie właściwości kamieni naturalnych z niepowtarzalnym wzornictwem pozwala nam tworzyć prawdziwie wyjątkową biżuterię.

W ELORI wierzymy, że każda kobieta jest unikalna i taka sama powinna być jej biżuteria, aby pozwalać jej w pełni wyrażać siebie.

Dbając o bezpieczeństwo w kolekcji ELORI można znaleźć naszyjniki, kolczyki oraz bransoletki wykonane jedynie z przyjaznych dla skóry materiałów najwyższej jakości.

Dziękujemy naszym Klientkom za zaufanie bo nie ma nic cenniejszego niż Wasze zadowolenie i uśmiech na twarzy, które wyrażacie w wiadomościach do nas każdego dnia.