Okulary Przeciwsłoneczne Premium Fendal Eyewear to Polska marka premium oferująca jakościowe okulary przeciwsłoneczne dla mężczyzn i kobiet. Dzięki 30 lat doświadczenia wiemy, co jest ważne w produkcji dobrych jakościowo okularów przeciwsłonecznych. Nasze okulary to doskonały wybór dla ludzi aktywnych, kochających podróże oraz aktywnie spędzających czas na świeżym powietrzu. W zależności od Twoich referencji sam zdecydujesz, która linia jest dla Ciebie. LIFESTYLE czy SPORT Jesteśmy częścią grupy optycznej 3G VISION Sp. z o.o., która dostarcza okulary przeciwsłoneczne i oprawki okularowe w całej Europie, Afryce oraz Ameryce Północnej oraz Kanadzie.

Okulary przeciwsłoneczne marki Fendal Eyewear wyprodukowano zgodnie z normami: europejską EN ISO 12312-1:2013 oraz amerykańską ANSI Z80.30: 2018. Wszystkie okulary przeciwsłoneczne zapewniają 100% ochronę przed szkodliwym działaniem promieni UVA i UVB. Zgodnie z normą EN ISO 12312-1:2013 oznaczenie kategorii soczewki znajduje się na wewnętrznej stronie prawego zausznika.

Zależy nam na skutecznej promocji okularów przeciwsłonecznych w aktualnym sezonie letnim. Jesteśmy otwarci na szereg działań promocyjnych w różnych kanałach marketingowych w celu osiągnięcia wysokich wyników sprzedażowych i budowania rozpoznawalności marki. Zapraszamy do programu partnerskiego Fendal Eyewear!