INHALATORYWODORU.PL to firma zajmująca się dystrybucją urządzeń do wodoroterapii. Promujemy zdrowy tryb życia, w oparciu o innowacyjne metody lecznicze. Stawiamy na, nie dla wszystkich znane, lecz z odpowiednią dokładnością przebadane, ścieżki w medycynie. Członków naszego zespołu łączy zafascynowanie wodoroterapią i efektami, jakie gwarantuje.

O wyjątkowości tej metody świadczy jej skuteczność, lecz również stopień bezpieczeństwa, jak i całkowity brak powikłań i skutków ubocznych po jej zastosowaniu. W naszej ofercie posiadamy zarówno urządzenia stacjonarne, idealne do domu, biura czy gabinetu, jak i te przenośne, które znakomicie wpiszą się w każdą przestrzeń. Jesteśmy jedyną firmą w Polsce oferującą tak szeroką gamę urządzeń przeznaczonych do wodoroterapii.

W naszym sklepie internetowym mają Państwo możliwość zakupu Inhalatorów Wodoru Molekularnego, Butelek do wytwarzania Wody Wodorowej, Okularów Wodorowych, a także zestawów Inhalator Wodoru Molekularnego + Okulary Wodorowe.

Inhalatory wodoru dostępne w naszej ofercie, są najbardziej wydajnymi urządzeniami na naszym rynku. Mogą produkować nawet 1350 ml wodoru na minutę, co pozwala prowadzić terapię nawet dla czterech osób równocześnie.

Cechą wyróżniającą nas od konkurencji jest jakość. Nie tylko oferowanych przez nas urządzeń, ale i oferowanych przez nas usług. Każde z naszych urządzeń jest objęte podstawową gwarancją. Ponadto, może ona zostać rozszerzona o dodatkowy okres czasu i wsparcie serwisowe naszych specjalistów.