KIMO - Pościel Twoich marzeń. Łączymy design z lokalnym rzemiosłem. Projektujemy wspólnie z polskimi artystami, używamy najwyższej jakości bawełny, bezpiecznych farb, szlachetnych splotów i pracujemy z lokalną szwalnią - wszystko po to, aby ludzie mogli latami cieszyć się swoją wymarzoną pościelą i innymi produktami KIMO. Marka powstała w 2018 roku, a serce KIMO mieści się w Szczecinie. To właśnie z tym miastem jesteśmy związani od urodzenia i to tutaj powstają nasze wszystkie pomysły. Wierzymy w maksymę "dobre bo polskie", dlatego cały proces produkcji jest prowadzony na terenie Polski. Wspieramy lokalny rynek i korzystamy wyłącznie z polskich dostawców. Wierzymy w ludzi, dlatego współpracujemy z utalentowanymi grafikami, aby dać Wam to czego nie znajdziecie nigdzie indziej. Marka KIMO to niepowtarzalny styl, a każdy ze wzorów dostępny w sklepie jest w 100% naszym oryginalnym pomysłem przelanym na tkaninę, dlatego zawsze będą wyjątkowe i zachwycające. KIMO to najwyższej jakości pościel i coraz większa oferta tekstyliów domowych. Kto by pomyślał, że można spać pod cudownie miękkim marmurem, betonem lub lastryko? To tylko część z naszych nieoczywistych wzorów. Z największa przyjemnością oferujemy naszym klientom cudowne wieczory i błogie poranki.

Głównym produktem KIMO jest bawełniana pościel o bardzo gęstym splocie w oryginalnych wzorach. Pościel dostępna jest w wielu wariantach rozmiarowych z możliwością uszycia na wymiar. Narzuty pikowane w naszych autorskich wzorach będą świetnym dodatkiem do sypialni lub salonu. Idealnym dodatkiem do pościeli będzie jej wypełnienie, kolekcja naszych kołder i poduszek COTTON TOUCH spełni Twoje wszystkie wymagania. Kołdra 4 pory roku, której grubość dopasujesz w zależności od pory roku i poduszki których wysokość dostosujesz do swoich preferencji. Ofertę uzupełniają bawełniane prześcieradła PREMIUM z gumką w rozmiarach 90x200 cm, 140x200 cm, 160x200 cm, 180x200 cm oraz 200x200 cm w różnych kolorach. Do jadalni proponujemy obrusy, bieżniki i serwetki, które są wykonane ze 100% bawełny, a do tego posiadają powłokę hydrofobową dzięki czemu nie wsiąka w nie brud ani napoje. Do salonu proponujemy poduszki dekoracyjne które również są odporne na zabrudzenia, a do tego stworzą wyjątkowy klimat

Dołącz do naszego programu partnerskiego. Polecaj nasze produkty w swoich social mediach, blogach lub innymi kanałami. Nasze produkty są najwyższej jakości, produkowane w pełni w Polsce. Szukamy kreatywnych osób mających piękne wnętrza. Baw się i zarabiaj razem z nami. Pomóż nam dotrzeć do większej liczby odbiorców i razem zyskajmy więcej.