Coraz więcej osób rozumie, że sukces i szczęśliwe życie nie są łutem szczęścia, ale wynikiem pracy… nad sobą i swoim życiem. Dlatego też na rynku pojawia się coraz więcej trenerów mentalnych, kursów rozwojowych i ofert coachingowych. Wśród wielu samozwańczych specjalistów, znajdują się też godne polecenia autorytety, których wiedzy można zaufać. Należy do nich nasz reklamodawca – Life Architect.

Kursy Life Architect pomogą Ci w wielu aspektach życia!

Life Architect to platforma, na której znajdziecie wszystko to, czego potrzebujecie, by świadomie budować swoje życie.Na stronie Life Architect znajdziesz 5, 10 i 15-dniowe kursy online, oparte na prostej zasadzie – każdy dzień to jedno edukacyjne wideo i ćwiczenie coachingowe do wykonania. Tematy kursów Life Architect są naprawdę różnorodne i dzielą się na cztery kategorie: umysł i emocje, ciało i zdrowie, komunikacja i relacje oraz praca i styl życia. Na stronie lifearchitect.pl znajdziesz zarówno propozycje dotyczące motywacji, asertywności, inteligencji emocjonalnej, zdrowego stylu życia, jak również kursy skupiające się na budowaniu relacji z samym sobą i innymi ludźmi czy na ustalaniu budżetu w efektywny sposób.

Life Architect to kadra wyspecjalizowanych trenerów.  

Oprócz kursów online, Life Architect oferuje także warsztaty na łonie natury – zarówno w polskim Kazimierzu Dolnym, jak i na indonezyjskiej wyspie Bali. Są to kilkudniowe wyjazdy, podczas których możesz zarówno odpocząć psychicznie, jak i uporządkować swój umysł… a tym samym swoje życie. Life Architect tworzony jest przez grupę doświadczonych specjalistów w swoich dziedzinach. Są to certyfikowani trenerzy z imponującym doświadczeniem, którym można zaufać.

Polecaj ofertę Life Architect  na swoim blogu!

Oferta Life Architect bez wątpienia sprawdzi się do promowania takich wpisów blogowych, jak np.:

  • Czas na trening… umysłu!

  • Inwestycja w siebie to najlepszy sposób na sukces.

  • Kursy, które zmienią twoje życie.

  • Bądź architektem swojego życia!

Oczywiście, to tylko kilka propozycji, w które możecie wkomponować linki partnerskie do programu Life Architect, z łatwością dzieląc się ze swoimi czytelnikami każdą treścią z zakresu szeroko pojmowanego samorozwoju. Biorąc pod uwagę rosnącą świadomość wpływu treningu mentalnego na osiąganie sukcesu, o brak inspiracji nie trzeba się martwić.