Ninjaink.pl jest producentem Ninja Ink Tattoo Elixir, dzięki któremu prawidłowo zadbasz o swój tatuaż. Pielęgnacja po wykonaniu tatuażu jest kluczowa, aby przyspieszyć gojenie, łagodzić podrażnienia i długo cieszyć się dobrze wyglądającym wzorem.


Dlaczego Ninja Ink?


Ninja Ink Tattoo Elixir jest wyprodukowany w Polsce, bardzo wydajny, przebadany dermatologicznie, bez sztucznych barwników, nie testowany na zwierzętach, nie zawierający żadnych składników pochodzenia zwierzęcego, a więc odpowiedni także dla wegan czy wegetarian. Krem nie brudzi i nie przykleja się do ubrań. Design opakowania jest prosty i efektowny.


Ninja Ink Tattoo Elixir


W sklepie ninjaink.pl dostępne są różne pojemności Ninja Ink Tattoo Elixir, opis produktu podpowiada również jaka wielkość będzie odpowiednia do rozmiaru tatuażu oraz jak należy aplikować produkt.

Ninja Ink Tattoo Elixir jest dostępny w dwóch kompozycjach zapachowych: zielona herbata oraz arbuz. Są to odświeżające, długo utrzymujące się zapachy, a użyte kompozycje zapachowe nie wpływają na podrażnienia. Krem sprawdzi się także do pielęgnacji bardzo suchej skóry. Dobrze się wchłania i nawilża. Można go używać zarówno do pielęgnacji świeżo wykonanego tatuażu, jak i już zagojonego.


Ninjaink.pl – gwarancja jakości


Produkty Ninja Ink zostały przebadane dermatologicznie, pod kątem mikrobiologicznym oraz aplikacyjnym, zgodnie z najbardziej aktualnymi standardami. To gwarancja, że pielęgnacja Twojego tatuażu odbywa się na najwyższym poziomie. Ninja Ink Tattoo Elixir wyprodukowany został w Polsce, z najwyższej jakości surowców. W skład kremu wchodzi między innymi: alantoina, działająca przeciwzapalnie i wspomagająca proces gojenia, aloes, który nawilża i działa łagodząco, olej ryżowy, który pielęgnuje skórę, a dzięki zawartości witaminy E wspomaga procesy odnowy naskórka i poprawia kondycję cery dojrzałej.


Dołącz do programu Ninja Ink i zacznij zarabiać


Zarejestruj się w programie ninjaink.pl i zarabiaj online, polecając produkt Ninja Ink Tattoo Elixir.

Jeśli prowadzisz bloga, czy kanał na YouTube, podpowiadamy jakie tematy mogą być dla Ciebie inspiracją:


  • Jak dbać o nowy tatuaż?

  • Najlepsze produkty do pielęgnacji tatuażu

  • Popularne wzory tatuaży

  • Czy tatuaż musi mieć znaczenie?


Program Ninja Ink to idealny wybór, jeśli masz tatuaż, chcesz go zrobić lub po prostu pasjonujesz się tą sztuką.