Zdecydowana większość z nas lubi sobie od czasu do czasu zjeść coś słodkiego, a przy tym warto zadbać o ekologie. Jak to pogodzić? Rozwiązanie jest bardzo proste! OCTO Chocolate jest właśnie manufakturą organicznej, ręcznie robionej, wegańskiej czekolady!


OCTO Chocolate - Trendsetterzy polskiej, surowej czekolady!


Czekolady rozcierane na zimno z nieprażonego ziarna kakaowca to coś, co podczas zakładania firmy było zupełną nowością. Ale OCTO Chocolate stanęli na wysokości zadania i stworzyli jedyne w swoim rodzaju czekolady które można od razu rozpoznać przez ich unikatowy styl i doceniany smak który charakteryzuje się tym, że jest wytrawny i intensywny.


Wegańskie czekolady w octochocolate.pl


Wszystkim tym, którzy cenią sobie zdrowe odżywianie i chcą aktywnie dbać o środowisko naturalne firma OCTO Chocolate poleca słodycze zero waste, sprzedawane na wagę bez tzw. opakowań jednostkowych. W ofercie sklepu znajdziemy również czekolady na wagę z ciekawymi dodatkami (takimi jak pistacje czy kokos), suszone owoce i orzechy oblewane czekoladą rożnego typu oraz kuwertury. Ponadto produkty sygnowane marką OCTO Chocolate są certyfikowane ekologicznie, bezglutenowe, bez mleczne i słodzone wyłącznie cukrem kokosowym. Z tego względu będą idealnym uzupełnieniem diety wegańskiej czy bezglutenowej.


Program partnerski octochocolate.pl


Pamiętaj, że OCTO Chocolate to nie tylko pyszne słodkości, ale również możliwość zarabiania w programie partnerskim! Linki afiliacyjne dla sklepu octochocolate.pl doskonale sprawdzą się przy wpisach blogowych czy na instagramie lub serwisie YouTube np. o następujących treściach:


  • Wegańskie, bezglutenowe czekolady

  • Słodycze zero waste

  • Orzechy w czekoladzie – zdrowa przekąska

  • Prawdziwa czekolada – gdzie ją znaleźć?

Nie musisz oczywiście sugerować się naszymi propozycjami. W afiliacji najlepsze jest to, że sam decydujesz w jaki sposób promować produkty naszych partnerów! Afiliacja to czysta przyjemność, zwłaszcza, jeżeli możesz polecać takie pyszności jak te z OCTO Chocolate!