Marka powstała w 2021 roku. Założona przez pasjonatów kamieni szlachetnych i podróży w celu ich odkrywania. Często spotkać nas można w różnych miejscach Polski, gdzie szukamy kamieni i minerałów. Sklep posiada własną w pełni wyposażoną pracownie, dzięki czemu produkty wykonywane są w wysokim standardzie jakości. Naszym klientom oferujemy szybką wysyłkę w 24 godziny, a od 200 zł również darmową.

Rosett oferuje biżuterię srebrną i pozłacaną z kamieniami naturalnymi, perłami i koralem. W swojej ofercie mamy bransoletki damskie i męskie, kolczyki, naszyjniki i pierścionki. Produkty są dostosowane do potrzeb każdego klienta i posortowane w wielu kategoriach, gdzie każdy może znaleźć coś dla siebie.

Dołącz do naszego programu partnerskiego! Mamy wiedzę, pracownie i pomysły, które chcemy dostarczać klientom i powodować uśmiech na ich twarzach. Chcemy to rozlać na jak największą liczbę osób, a Ty jesteś na pewno świetną osobą aby w tym pomóc! Posiadamy ciekawe kolekcje np. kolekcja naszyjników z kwiatami urodzinowymi, czy kolekcja bransoletek dla osób zafascynowanych akcjami i kryptowalutami. Tworzymy tematyczne kolekcje również na pory roku i święta.