Kosmetyki inspirowane naturą, etyczne i nietestowane na zwierzętach - właśnie takie, wyjątkowe produkty możesz znaleźć u naszego Reklamodawcy thebodyshop.pl. Dołącz do programu partnerskiego The Body Shop i zarabiaj na polecaniu dzięki afiliacji!

The Body Shop - marka z rewolucyjną ideą

Pierwszy, zielony sklep The Body Shop powstał w Anglii w roku 1976. Główna ideą założycielki marki, Anity Roddick, było to, że biznes może być narzędziem i siłą do zmiany świata na lepsze. Dlatego właśnie, od tylu lat The Body Shop to nie tylko kosmetyki, ale również kampanie społeczne, zmiany standardów branży kosmetycznej i ciągły rozwój. Produkty sklepu thebodyshop.pl nie są, i nigdy nie były, testowane na zwierzętach oraz są w 100% wegetariańskie. Oferta wegańska poszerza się każdego dnia. W programie partnerskim The Body Shop możesz polecać etyczne kosmetyki, dzięki którym Twoja skóra otrzyma to, czego najbardziej potrzebuje - naturalną pielęgnację!

Szeroka gama naturalnych produktów w thebodyshop.pl

W asortymencie sklepu thebodyshop.pl znajdziesz kosmetyki do pielęgnacji całego ciała i twarzy, wody perfumowane i toaletowe oraz produkty do makijażu. Jest również dostępna specjalna linia kosmetyków dla mężczyzn. Z The Body Shop wykonasz zarówno swoją codzienną rutynę pielęgnacyjną, jak i taką, na bardziej wyjątkowe okazje. Masła do ciała, naturalne olejki do masażu, czy kule do kąpieli na pewno Ci w tym pomogą!

Dołącz do programu partnerskiego The Body Shop i zarabiaj na afiliacji!

Generuj linki do produktów sklepu thebodyshop.pl, polecaj etyczne i inspirowane naturą kosmetyki swoim obserwatorom i zarabiaj prowizję w programie partnerskim The Body Shop. Publikacje możesz zamieszczać na swoich social mediach, stronie internetowej, blogu. Oto kilka przykładów artykułów blogowych, w których możesz wykorzystać asortyment naszego Reklamodawcy:

  • Moja rutyna pielęgnacyjna
  • Domowe SPA, czego potrzebujesz?
  • Kosmetyki nietestowane na zwierzętach
  • Jak zadbać o nawilżenie skóry suchej?


To tylko kilka przykładów z naszej strony, możesz się nimi zainspirować, lub stworzyć swoje własne! Polecaj kosmetyki The Body Shop i zarabiaj prowizję w programie partnerskim!