The Truth of Oils to sama prawda o przyjaznym dla zdrowia wosku sojowym i aromaterapeutycznym działaniu naturalnych olejków eterycznych. Olejki eteryczne to dobrodziejstwo natury, które ludzkość wykorzystuje już od 3000 r. p. n. e. Były znane już w starożytnym Egipcie, Macedonii i w Indiach i wciąż są wykorzystywane nie tylko jako miły dodatek zapachowy, ale także w aromaterapii.

The Truth of Oils - jakość i troska o środowisko

Produkty The Truth of Oils wytwarzane są ręcznie w małej, polskiej manufakturze, a przy ich produkcji wykorzystywane są komponenty wyłącznie od sprawdzonych, certyfikowanych dostawców. Soja, użyta do produkcji wosku i oleju pochodzi z upraw ekologicznych. Produkty, dostępne w sklepie truthofoils.com są w 100% roślinne, naturalne i biodegradowalne, wolne od powszechnie spotykanych w świecach pestycydów, herbicydów, ołowiu czy toksycznych substancji. Olejki eteryczne, które wzbogacają każdy wosk, dyfuzor i aromatyzer do szafy, to również w pełni naturalne, czyste ekstrakty o potwierdzonej, najwyższej jakości oraz skuteczności aromaterapeutycznej. The Truth of Oils pracuje w sposób etyczny i przyjazny środowisku, w poszanowaniu dla zdrowia nas samych, jak i naszych czworonożnych przyjaciół. Produkty nie zawierają substancji pochodzenia zwierzęcego.

Kompozycje zapachowe w The Truth of Oils

Kompozycje zapachowe The Truth of Oils tworzone są w poszanowaniu zasad sztuki perfumeryjnej. Dbałość o to, by zachować odpowiednie proporcje składowych nut: głowy, serca i bazy jest tym co wyróżnia truthofoils.com. W sklepie znajdziesz nieoczywiste połączenia aromatów, z których każdy ma ściśle określoną rolę w budowaniu Twojego nastroju. Tak właśnie powstają harmonijne, wyjątkowe kompozycje zapachowe, które naturalnie wypełniają wnętrze i oddziałują na samopoczucie w taki sposób, na jaki masz w danej chwili ochotę.

Zarabiaj, polecając produkty The Truth of Oils!

Możesz monetyzować treści, które publikujesz w internecie, dzięki programowi partnerskiemu The Truth of Oils! Wystarczy, że umieścisz linki afiliacyjne we wpisie na blogu, opisie filmu czy w social media. Możesz skorzystać z naszych pomysłów na tematy, w których świetnie sprawdzą się linki do truthofoils.com:

  • Aromaterapia - jak zacząć?
  • Kompozycje zapachowe do domu
  • Jak zapach wpływa na nasze samopoczucie?
  • Woski sojowe jako zdrowa alternatywa dla parafiny

Dołącz do programu partnerskiego The Truth of Oils! Jeśli prowadzisz bloga, portal tematyczny czy kanał na YouTube, to z pewnością taka forma zarabiania na tych treściach przypadnie Ci do gustu.