Sklep internetowy klimuszko.pl jest jedynym miejscem w Polsce, gdzie można nabyć oryginalne kuracje ziołowe Ojca A.Cz. Klimuszko. Zioła Ojca Klimuszko są znane na całym świecie i skuteczne w ponad 130 chorobach. Ich unikalny skład i oryginalność receptur zyskały zaufanie wielu osób i poparte przez zakon oo. Franciszkanów, co potwierdza ich efektywność i autentyczność.

Klimuszko.pl to sklep producenta ziół wg receptur Ojca Klimuszko, ale nie tylko. W swojej ofercie mamy również inne produkty wspierające szeroko rozumiane zdrowie - kosmetyki ziołowe, maści, bezalkoholowe nalewki, tabletki ziołowe i inne suplementy diety. W sklepie klimuszko.pl znajdziesz produkty na odchudzanie, wsparcie pracy jelit (w tym probiotyki), układu pokarmowego i serca jak również maści, kremy i suplementy pomagające utrzymać zdrową i piękną skórę. Wyjątkowymi produktem wg receptur Ojca Klimuszko są nalewka, eliksir oraz miód długowieczności zawierające m.in. wyciągi z aronii, wiśni aceroli, głogu, wąkroty, porzeczki czarnej i rokitnika.

Zapraszamy do promocji sklepu klimuszko.pl, który w nowej odsłonie wystartował na koniec sierpnia 2023. Regularnie organizujemy promocje sprzedażowe, a na stałe w ofercie są zestawy produktów (multipack) oraz zestawy funkcjonalne (np. zestaw wspomagający odchudzanie składający się z nalewki, napoju bioaktywnego oraz ziół do zaparzania). Znana marka i szeroka gama produktów zwiększają wartość koszyka, co przekłada się na Twoje większe zarobki. Zapraszamy!