fbpx

Wiedza o stanie zdrowia i predyspozycjach do zachorowania na różne choroby to z pewnością ogromne ułatwienie w codziennym życiu. Dzięki Genplan możesz poznać zagrożenia i predyspozycje zapisane w genach i zaplanować świadomie swoje życie. Korzystając ze strony genplan.pl możesz przesłać próbkę do analizy i otrzymać kompletny raport genetyczny.


Poznaj swój organizm dzięki Genplan


Aby skorzystać z oferty genplan.pl wystarczy zamówić interesujący pakiet, zarejestrować i wysłać próbkę DNA, która zostanie przeanalizowana przez system w laboratoriach badawczym w Korei lub Japonii. Analiza zwiera kompletny, 200-stronicowy, spersonalizowany raport. Genplan to światowy lider w zakresie biotechnologii, informatyki oraz genetyki statystycznej. Test zamówiony przez genplan.pl odkryje przed Tobą 500 raportów zdrowotnych, w tym dotyczących raka i chorób ogólnych, a także 133 raporty o zdrowiu, urodzie i kondycji.Szczegółowy raport zdrowotny z genplan.pl


Genoplan wykonuje analizę, zawierającą mnóstwo informacji na temat zdrowia. Zagrożenia i predyspozycje są zapisane w genach, dlatego genplan.pl dzięki komputerowej analizie DNA przekazuje raport, zawierający między innymi: informacje o grupie ryzyka w chorobach nowotworowych, prawdopodobieństwo wystąpienia choroby Alzheimer’a, Parkinsona, udaru mózgu czy jego niedokrwienia. Raport zawiera także informacje o zdrowiu układu oddechowego, układu krążenia, zagrożeniu chorobami metabolicznymi – cukrzycą, niewydolnością nerek, marskością wątroby. Genoplan określa predyspozycje do uzależnień oraz możliwe reakcje na różne kategorie leków, a także kondycję skóry, metabolizm i jakość snu.


Genoplan


Polecaj genplan.pl w internecie, aby zarabiać w programie afiliacyjnym! Przykładowe tematy, jakie możesz wykorzystać w swoich wpisach:


  • Jak się dowiedzieć czy zachoruję na raka

  • Testy genetyczne przyszłością medycyny

  • Prawdopodobieństwo wystąpienia chorób na podstawie DNA

  • Jak zapobiegać nowotworom

Zarabiaj online, dołączając do programu afiliacyjnego Genoplan! Możesz polecać pakiety dostępne w genplan.pl aby zarabiać na prowizji, umieszczając linki partnerskie w internecie.