fbpx

Polska marka dziecięca stworzona z myślą o najmłodszych. W Kadaro znajdziesz wszystko, czego szukasz kompletując pierwszą wyprawkę dla niemowlaka, wybierając prezent z okazji babyshower lub dekorując pokój starszego dziecka. Projektujemy i szyjemy w Polsce wybierając bezpieczne i certyfikowane tkaniny. Zapraszamy do naszego kolorowego świata Kadaro!

Staramy się, by nasze produkty, które wchodzą w skład wyprawki dla niemowlaka, poza funkcjonalnością cechował również nietuzinkowy design. Aspekt wizualny dla wielu rodziców jest równie ważny. W ten sposób sprawiamy, że każda wyprawka malucha może być naprawdę wyjątkowa. Co więcej, powtarzalność wzorów pozostawia rodzicom możliwość dobierania bardzo ciekawych zestawów. Pierwsza wyprawka dla niemowlaka jest bardzo ważna, w związku z czym rodzice chcą wybrać interesujące ich produkty. Kadaro to doskonały wybór!

W ramach naszego programu partnerskiego, będziemy zapewniać Państwu unikalne linki śledzące oraz narzędzia marketingowe, które pozwolą Państwu skutecznie promować nasze produkty na swoich platformach. Za każdy udany zakup, dokonany za pośrednictwem Państwa linków afiliacyjnych, otrzymacie Państwo atrakcyjne prowizje.