Wydawca
Afiliacyjny

Prowadzisz stronę
lub działasz w social media?
Zarabiaj online na polecaniu!

Zostań wydawcą

Reklamodawca
Afiliacyjny

Masz sklep internetowy?
Sprzedawaj więcej dzięki wydawcom,
w zamian za prowizję!

Zostań reklamodawcą

Wydawca zarabia
na polecaniu ulubionych
marek i produktów

Bez zbędnych formalności

Jako wydawca afiliacyjny możesz zacząć działać niezwłocznie po rejestracji. Nie podpisujesz dodatkowych umów aby móc polecać wybrane przez siebie marki i produkty.

Niezależność w działaniu

Działasz niezależnie, bez odgórnych wytycznych, limitów i progów. Samodzielnie decydujesz z kim współpracujesz i co polecasz swoim odbiorcom.

Podpinasz link i gotowe

Otrzymujesz dostęp do linków afiliacyjnych i innych, darmowych narzędzi, które zliczają sprzedaż i naliczają prowizje.

 

Reklamodawca sprzedaje
dzięki poleceniom różnorodnych wydawców

Współpraca w modelu Cost Per Sale

Jako reklamodawca rozliczasz się z wydawcami za efekty, czyli prowizyjne od sprzedaży, do jakich dojdzie dzięki poleceniom wydawców.

Reklama na różnorodnych serwisach jednocześnie

Dzięki różnorodnym wydawcom współpracujących w naszej sieci, reklama pojawia się na wielu serwisach jednocześnie i dociera do ściśle określanych grup odbiorców.

Intuicyjne narzędzia wspomagające sprzedaż

Promując produkty, wydawcy korzystają z narzędzi, które efektywnie wspomagają sprzedaż i wpływają na pozytywny wizerunek marki.

 

Rozwijamy współpracę afiliacyjną
od 2009 roku

3000
REKLAMODAWCÓW
Uruchomiliśmy i obsłużyliśmy
ponad 3 tysiące programów
partnerskich ze wszystkich
branż i kategorii
20 000
WYDAWCÓW
Naszą sieć tworzy
kilkanaście tysięcy wydawców
oraz kilkadziesiąt tysięcy
powierzchni online
900 mln zł
WARTOŚĆ SPRZEDAŻY
Wartość sprzedaży
w sklepach reklamodawców
rośnie dzięki wydawcom
każdego dnia
15 mln zł
WYPŁACONYCH PROWIZJI
Wydawcy wypłacili już
kilkanaście milionów prowizji
a wraz z rozwojem e-commerce
ta kwota nieustannie rośnie

VIDEO

Wideo przewodnik po marketingu afiliacyjnym

Afiliacja czyli sprzedawanie przez polecanie

 

Współpraca bez kosztów i ryzyka


Affiliate Marketplace

Umiejętnie łączymy wydawców z reklamodawcami aby współpraca przynosiła korzyści każdej stronie

Kody rabatowe i promocje

Udostępniamy system do codziennej dystrybucji kodów rabatowych i promocji aby motywować sprzedaż

Linki, widżety i pliki xml

Nasze narzędzia są intuicyjne, dyskretne i skuteczne w generowaniu sprzedaży online

Statystyki i raporty

Statystyki i raporty generowane są w czasie rzeczywistym dlatego umożliwiają szybką optymalizację kampanii

Opinie marek, które nam zaufały:

Współpraca z firmą webePartners układa się wyjątkowo korzystnie. Proces implementacji przebiegł bezproblemowo, nie wiązał się z nadmiernym nakładem czasowym. Panel administracyjny cechuje się wysoką intuicyjnością, umożliwiając łatwe zarządzanie materiałami, które udostępniamy naszym wydawcom. Proces rozliczania transakcji przebiega równie sprawnie. Pracownicy są zawsze dostępni, służą fachową radą, ale także proaktywnie angażują się w rozwój naszego konta. Działania podejmowane przez firmę webePartners przyczyniły się do zyskania lojalnych wydawców i rosnących wyników sprzedażowych. Jesteśmy zadowoleni z efektywnej współpracy z tą firmą.

Aleksandra Prokop

Specjalistka ds. marketingu e-commerce

We współpracy z webePartners bardzo cenimy sobie przede wszystkim profesjonalizm i wsparcie ze strony naszych opiekunów. Dzięki wspólnym działaniom stale rozwijamy programy partnerskie, co przekłada się na realne wyniki – wzrost sprzedaży w naszym e-commerce. Ponadto, panel dla reklamodawcy jest przejrzysty i oferuje wiele przydatnych narzędzi, dzięki którym możemy na bieżąco monitorować skuteczność naszych akcji promocyjnych. Działania afiliacyjne mają ogromny potencjał i z pewnością warto znaleźć dla nich miejsce w strategii swojego sklepu internetowego.

Monika Grzebyk

Performance Marketing Specialist Monika Grzebyk

Dzięki współpracy z Webepartners bardzo szybko pozyskaliśmy wielu wydawców afiliacyjnych, którzy skutecznie docierają do swoich odbiorców z naszymi produktami. Cenimy dobry kontakt z Webepartners i ich wsparcie w krokach na drodze rozszerzania sieci afiliacyjnej w naszym programie.

Joanna Marciszewska

Influencer Manager

Dzięki webePartners znaleźliśmy nowych, wartościowych partnerów, chętnych do polecania naszej marki. Przy uruchamianiu programu partnerskiego ważny był dla nas również szybki proces integracji z systemem i sprawna komunikacja. Proces weryfikacji i rozliczeń też nie zajmuje dużo czasu, a przepływ informacji szynki co buduje dobre relacje z wydawcami.

Kajetan Walczak

Performance Marketing Manager

Na początku współpracy z WebePartners zaskoczyła nas łatwość integracji z naszym sklepem, nieoceniona pomoc w ustaleniu warunków programu oraz tempo przyrostu wydawców. Kilka modeli rozliczeń i opcji informowania o akcjach rabatowych to spore ułatwienie i realne efekty promocji naszych produktów. Dzięki temu wciąż odnotowujemy realne wzrosty sprzedaży. W WebePartners upatrujemy mocnego partnera do dalszej współpracy i promocji marki.

Jan Sobieski

Head of e-commerce

Korzystam z WebePartners, polecając wartościowe produkty na innych stronach, a także sprzedając własne produkty. To świetny sposób na zwiększenie sprzedaży, a także możliwość zaproszenia partnerów do promocji produktów. Proces rejestracji i generowania linka afiliacyjnego jest bardzo łatwy. Polecam współpracę z WebePartners zarówno tym, którzy chcą polecać produkty innych, jak i tym, którzy sprzedają własne produkty.

Ola Gościniak

olagosciniak.pl

Współpraca z webePartners od początku układa nam się bardzo dobrze. Wypracowany model współpracy i partnerskie relacje w biznesie są kluczem do sukcesu. Przejrzysty panel analityczny pozwala na szybką i bezproblemową obsługę, dzięki czemu mamy więcej czasu na rozwinięcie naszego programu. Polecamy firmę webePartners jako solidnego partnera w biznesie.

Wojciech Mazur

Specjalista ds e-Commerce

Afiliacja daje możliwości wplatania treści sponsorowanych w artykuły typowo contentowe. Po drugie jest to świetny i mało inwazyjny sposób na przetestowanie reakcji naszej społeczności na fakt, że chcemy na publikowanych treściach zarabiać. Ostatnią ważną kwestią jest fakt, że w afiliacji wygrywa każda ze stron. Wydawca i sieć afiliacyjna mają prowizję, sklep większą sprzedaż, a osoba kupująca zaoszczędza czas, kupując produkty polecane przez osoby, którym ufa.

Dawid Tymiński

dandycore.pl

webePartners od samego początku służy nam pomocą i wielkim wsparciem w rozwijaniu naszego programu partnerskiego. Panel do obsługi wspołpracy z wydawcami jest bardzo intuicyjny. Dzięki webepartners znaleźliśmy nowych, wartościowych partnerów do współpracy. Kontakt z pracownikami firmy jest szybki i profesjonalny. WebePartners jest zdecydowanie godne polecenia.

Monika Komorowska

Marketing Manager

Zacznij zarabiać z nami

Wydawca

zarabia na polecaniu ulubionych marek

 

Reklamodawca

Sprzedaje więcej dzięki poleceniom wydawców

 

Dowiedz się więcej