Fundacja FaniMani – pomaganie przez kupowanie

Data aktualizacji: 18.07.2023

fani mani program partnerskiSystematyczne pomaganie wydłuża życie i pozwala obniżyć ryzyko śmierci nawet o 22%! To niesamowite, że pomagając drugiej osobie, sami zyskujemy lepsze samopoczucie i zdrowie. Jeśli chcesz pomagać, ale nie wiesz jeszcze, w jaki sposób, to z ogromną przyjemnością polecamy Fundację FaniMani.

Jeśli masz sklep i myślisz o pomaganiu, to świetnie trafiłeś! Fani Mani to jeden z naszych najskuteczniejszych wydawców, który nie tylko poleci Twój sklep swoim użytkownikom, ale co najważniejsze, podzieli się swoimi zyskami z potrzebującymi organizacjami charytatywnymi.

Fani Mani pomaganie

Co to jest Fundacja FaniMani?

W 2014 roku powstał serwis fanimani.pl. To jedyny serwis internetowy w Polsce, gdzie każdy, kto kupuje w internecie, może bezpłatnie wspierać jedną (lub więcej) z ponad 8 tysięcy organizacji, tj.: Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, Szlachetna Paczka, SOS Wioski Dziecięce czy Otwarte Klatki.

Jak działa Fundacja FaniMani?

Zasada działania serwisu jest niezwykle prosta. Robiąc zakupy online, wystarczy przejść przez serwis fanimani.pl, a określony procent wartości zakupów trafia do wybranej organizacji jako darowizna.

Łatwizna, prawda?

W akcji bierze udział 1629 sklepów internetowych, do których zalicza się np. Pyszne.pl, eobuwie, Allegro, Carrefour czy Empik. Robiąc zakupy w jednym z tych sklepów, płacisz tyle, co zawsze. To sklep internetowy dzieli się zyskiem z organizacją, którą wybierzesz.

Jeśli chcesz pomagać z FaniMani i dzielić się prowizją z wybranymi organizacjami

Aby dołaczyć do sklepów na platformie Fani Mani, wystarczy dołączyć do naszej sieci afiliacyjnej webePartners i uruchomić program partnerski swojego sklepu internetowego.

Fani Mani i webPartners

Aby otrzymać dokładne wskazówki i informacje jak wygląda proce uruchamiania programu partnerskiego, koniecznie skontaktuj się z nami. Uruchomienie programu partnerskiego w webePartners obejmuje 4 proste kroki.

  1. Podpisujemy Umowę Współpracy.
  2. Ustalasz wysokość prowizji dla FaniMani i innych wydawców.
  3. Integrujesz swój serwis z systemem śledzenia sprzedaży, aby generowany przez FaniMani ruch i transakcje mogły być poprawnie zliczane.
  4. Dostarczasz plik XML, który jest niezbędny w przypadku programu partnerskiego dla sklepów internetowych.

Fani Mani jako wydawca w programie partnerskim

Po uruchomieniu programu partnerskiego, Fani Mani będzie mogło rozpocząć współpracę z Twoją marką w modelu Cost Per Sale. Oznacza to, że od każdej transakcji, którą dokona użytkownik FaniMani w Twoim sklepie, zostanie naliczona dla FaniMani ustalona przez Ciebie prowizja.

Fani Mani jak działa
 

Współpraca, dzięki której każdy zyskuje

Na tej współpracy korzysta dosłownie każdy. Użytkownik, bo robi zakupy online i bezpłatnie wspiera wybraną organizację. Fundacja FaniMani zbiera środki i przekazuje je potrzebującym. Sklep internetowy, który bierze udział w akcji, zyskuje sprzedaż, a zyskiem dzieli się z fundacją.

Skontaktuj się z nami, dołącz i pomagaj!

fani mani reklamuj się i pomagaj