Poznaj reklamodawcę: OSOVSKI i Elegancki Pan

Data aktualizacji: 29.03.2022

Niedawno w naszych mediach społecznościowych mogliście zobaczyć niewielką zapowiedź kolejnej odsłony naszych dni z wydawcami webePartners 🙂

 

Na owoce tej pracy trzeba jeszcze chwilę poczekać (już nie możemy się doczekać!), jednak dziś chcielibyśmy przedstawić wam dwóch reklamodawców, którzy zgodzili się użyczyć nam produktów do sesji. Są to dwa sklepy skierowane głównie do eleganckich mężczyzn. Jako że  sezon weselny trwa w pełni, mamy nadzieję, że proponowane programy partnerskie będą interesujące.

osovski logo

OSOVSKI to polska marka, która specjalizuje się w produkcji eleganckich koszul męskich, ale w swoim asortymencie mają także galanterię, oraz koszule damskie.

Ponadczasowe fasony łączone z nowoczesnym, niejednokrotnie śmiałym wzornictwem przykuwają oko i cieszą jakością wykonania.

Połączenie autorskich krojów, najwyższej jakości materiałów i dbałości o detale pozwoli na wybranie czegoś dla siebie nawet najbardziej wymagającym mężczyznom.

 

Produkty, które możecie znaleźć na stronie osovski.pl

Marka OSOVSKI powstała w 2009 roku. Właściciel Krzysztof Osowski tworząc ją miał już doświadczenie w branży odzieżowej. Ideą stworzenia marki Osovski było połączenie wysokiej jakości produktów, o ciekawym wzornictwie z relatywnie niską ceną.

Mottem firmy OSOVSKI jest „Personality needs no jacket”, które idealnie pasuje do marki.

 

elegancki pan logo

Sklep elegancki-pan.com.pl w jednym miejscu skupia wiele marek, które do męskiej mody podchodzą w sposób kompleksowy. Można znaleźć tu zarówno ubrania, jak i galanterię. Każdy mężczyzna na pewno znajdzie coś dla siebie, ponieważ bogaty asortyment zadowoli zarówno tego, który lubi klasykę, jak i ekstrawagancję 😉

produkty, które można znaleźć w sklepie elegancki-pan.com.pl

Dla sklepu elegancki-pan.com.pl elegancja jest pasją. Właściciele starają się, by ta dostępna w ich asortymencie była na każdą kieszeń, ale zawsze najwyższej jakości. Można znaleźć tu produkty wykonane z materiałów szlachetnych takich jak jedwab, czy wełny.

To tylko dwa z wielu sklepów skierowanych do Panów, które znajdziecie wśród naszych reklamodawców. Jak widzicie, jest co polecać 😉

 

Marce OSOVSKI, oraz sklepowi elegancki-pan.com.pl bardzo dziękujemy za użyczenie produktów do sesji, której wyniki już niebawem.