Wakacje to taki czas w roku, na który każdy czeka, a gdy nadchodzą, niesamowicie szybko mijają. Nie możemy uwierzyć, że prawie połowa lata już za nami 🙂 

Czy wy też nie zauważyliście kiedy z czerwca zrobiła się końcówka lipca?

Jako że wakacje jeszcze trwają, a to czas wyjazdów, grillów, krótkich wycieczek za miasto… Chcielibyśmy przedstawić Wam kilka produktów, które mogą wam (i waszym odbiorcom!) się przydać w czasie tych ciepłych miesięcy :). W wakacje mamy więcej czasu dla siebie i swoich najbliższych, warto więc zaopatrzyć się w przydatne w tych ciepłych dniach produkty.

 

Co można polecać w wakacje?

Jako pierwsze chcielibyśmy przedstawić wam produkty kosmetyczne! W końcu wakacje to czas szaleństw i eksperymentów, pielęgnacyjnych,lub związanych z makijażem. To też czas, kiedy szczególnie powinniśmy dbać o włosy i chronić skórę przed słońcem. Dotyczy to zarówno pań i panów! W końcu nikt nie chce mieć brzydkiej, łuszczącej się opalenizny, nad którą pracował przez cały urlop 😉

 

Oferta ze strony sklepu ekodrogeria.pl

oferta ze strony sklepu triny.pl

Dawka kosmetycznej pielęgnacji już za nami 😉 to teraz czas na tężyznę fizyczną! Latem jesteśmy dużo bardziej aktywni. Rower, rolki, bieganie, czy sporty wodne. Warto zadbać o to by mieć odpowiedni sprzęt i garderobę do ich uprawiania. Sklepy sportowe, które mamy w naszej ofercie na pewno spełnią wszystkie potrzeby.

 

oferta ze strony sklepu tramp4.pl

oferta ze strony sklepu martes.pl

 

Jeżeli jedziecie w tym roku na wymarzony urlop, warto zaopatrzyć się też w nową, letnią garderobę (mamy ponad 100 programów związanych z modą!). Po jej warto zadbać o to by nasz bagaż był odpowiednio zapakowany 😉 Wiele linii lotniczych ma specjalne wymogi (zwłaszcza jeśli chodzi o bagaż podręczny). Warto się z nimi zapoznać, a później wybrać odpowiednie walizki, czy plecaki.

Mnóstwo świetnych modeli znajdziecie chociażby w sklepie  mojawalizka:

 

oferta  ze strony sklepu mojawalizka.pl

Na koniec chcielibyśmy przedstawić Wam produkty do domu i ogrodu. Wakacje to czas, kiedy wiele osób decyduje się na remont, lub chce przearanżować swój dom, czy ogród/balkon. Takich reklamodawców też mamy i warto zapoznać się z ich asortymentem 😉

oferta ze strony sklepu meblobranie.pl

 

oferta ze strony sklepu stukpuk.pl

Jak widać, produktów które można polecać w okresie wakacyjnym jest cała masa. Te, które przedstawiliśmy pochodzą tylko z kilku sklepów, a w naszej sieci afiliacyjnej możecie znaleźć ponad 500 wydawców z szerokim i ciekawym asortymentem.

Łączymy wydawców z reklamodawcami w ramach programów partnerskich. Pomagamy wydawcom zarabiać na ich działalności online a reklamodawcom efektywnie współpracować z wydawcami, aby zwiększać sprzedaż.

Jak oceniasz ten artykuł?

Kliknij gwiazdkę aby ocenić artykuł!

Średnia ocena / 5. Oddanych głosów:


Data publikacji: 24.07.2017