Pomagamy wydawcom zarabiać online od 10 lat

TAK ŚWIĘTOWALIŚMY

Najwięcej o nas mówią nasze wyniki

178 000 000 zł

taką kwotę sprzedaży
w sklepach online wygenerowali nasi wydawcy dzięki linkom afiliacyjnym

11 000 000 zł

tyle prowizji od sprzedaży zarobili nasi wydawcy na polecaniu produktów dzięki linkom afiliacyjnym

3 200 000

tyle produktów jest w naszej bazie onlie, któe możesz polecać po rejestracji jako wydawca, dzięki linkom afiliacyjnym

10 013

tyle marek i producentów znajdziesz w naszej bazie produktów

Jak zacząć zarabiać z nami jako wydawca?

KROK 1
rejestrujesz konto w naszej sieci w 30 sekund
KROK 2
dołączasz do programu partnerskiego
KROK 3
umieszczasz na stronie link afiliacyjny lub banner
KROK 4
zarabiasz prowizję od każdej sprzedaży

Udowadniamy, że na afiliacji może zarabiać każdy

Dzięki takim narzędziom jak link afiliacyjny lub widżet produktowy możesz dyskretnie polecać produkty i zarabiać  prowizje na sprzedaży

Dowiedz się więcej

OLA GOŚCINIAK
olagosciniak.pl

"Korzystam z WebePartners, polecając wartościowe produkty na innych stronach, a także sprzedając własne produkty. To świetny sposób na zwiększenie sprzedaży, a także możliwość zaproszenia partnerów do promocji produktów. Proces rejestracji i generowania linka afiliacyjnego jest bardzo łatwy. Polecam współpracę z WebePartners zarówno tym, którzy chcą polecać produkty innych, jak i tym, którzy sprzedają własne produkty. "

Dawid Tymiński
dandycore.pl

"Afiliacja daje ona fajne możliwości wplatania treści sponsorowanych w artykułach typowo contentowych. Po drugie jest to świetny i mało inwazyjny sposób na przetestowanie reakcji naszej społeczności na fakt, że zaczynamy na blogu zarabiać. Ostatnią ważną kwestią jest fakt, że w afiliacji wygrywa każda ze stron. Bloger i sieć afiliacyjna mają prowizję, sklep sprzedaż, a osoba kupująca zaoszczędza czas, a niejednokrotnie także pieniądze na swoich zakupach."

OLGA PIETRASZEWSKA
makehappylife.com

"Afiliacja to, przede wszystkim, bardzo uczciwy sposób promowania produktów. Linki afiliacyjne najchętniej wykorzystuję we wpisach poradnikowych, np. pokazuję eko kosmetyki, cały zestaw i daję od razu czytelniczkom taką ściągę, co można kupić, opisując ich skład, podając cenę etc. Nie muszą one zatem przeglądać całej oferty sklepu i szukać, bo mają już gotowe zestawienie produktów. Dzięki temu oszczędzają czas i otrzymują ode mnie wartościową, przydatną wiedzę."

NATALIA TRYBUS
pinkcandy.pl

"Afiliacja to super narzędzie, zwłaszcza dla blogerów tworzących wpisy z inspiracjami. Wiem, że jest ona niezwykle łatwa do przeprowadzenia na kanale YouTube, gdzie mogę zamieszczać dowolną ilość linków afiliacyjnych w opisach pod filmami. Zwłaszcza, że jest to przecież bardzo logiczne! Jeżeli uważam, ze dany produkt jest dobrej jakości, sama chciałabym go użyć albo polecić swoim przyjaciołom, to dlaczego miałabym nie polecić tego swoim fanom a do tego wskazać miejsce, gdzie mogą daną rzecz nabyć? Kilka razy użyłam też afiliacji przy tworzeniu grafik na swój facebookowy profil."

Agnieszka Puchyr wydawca webepartners

AGNIESZKA PUCHYR
panidyrektor.pl

"Wykorzystuję współpracę z siecią afiliacyjną na swoim blogu, bo jest to wartość dodana do bloga. Gdy już mam stworzone treści, w moim przypadku na temat architektury, czy wystroju wnętrz, to dodaję linki afiliacyjne do produktów i materiałów, o których i tak piszę. Dzięki temu moi czytelnicy nie muszą tracić czasu na szukanie ich w internecie, mogą od razu zorientować się również w ewentualnych kosztach danej inwestycji, a ja otrzymuję prowizję od sprzedaży."

MARCIN TOMASZEWSKI
lekturaobowiazkowa.pl

"Jestem fanem wszelkich rozwiązań oszczędzających czas, a afiliacja właśnie do nich należy. Na blogu piszę o książkach, komiksach, grach czy filmach, które wywarły na mnie wrażenie i, które polecam oraz wskazuję gdzie można produkty nabyć.  Moi odbiorcy oszczędzają czas, który musieliby poświęcić na wyszukiwanie tych rzeczy w internecie, a przy okazji, ja zarabiam. Jak widać, afiliacja to doskonała opcja zarówno dla mnie, jak i dla moich odbiorców. Oczywiste więc jest, że chętnie korzystam ze współpracy z siecią afiliacyjną. "

Znajdziesz u nas znane marki i niszowe sklepy

WSZYSTKIE PROGRAMY PARTNERSKIE
Twoje konto wydawcy
aktywne w 30 sekund
sam decydujesz
z kim współpracujesz
monetyzujesz
każdą aktywność
korzystasz z najszybszej
metody zarabiania
udostępniamy
proste narzędzia
reklamowe
realizujemy
wypłaty
na żądanie
gwarantujemy
stały kontakt
z supportem

afiliacja co to mlodzi ludzie patrzacy w swoje telefony

Afiliacja co to? Odpowiadamy na najczęstsze pytania na temat afiliacji

Chcesz zacząć zarabiać na swoje działalności w internecie, ale nie wiesz jak zacząć? Sposobów jest wiele, ale my przybliżymy Ci jeden z nich. Afiliacja co to i jak można na niej zarobić? Pewnie nie raz spotkałeś się z tym terminem. Dlatego, przedstawiamy krótki przewodnik, który z pewnością pomoże Ci poruszać się po świecie afiliacji. Afiliacja… ( Czytaj więcej )
najszęstrze pytania na temat afiliacji

# affilTIPS - cykl praktycznych wskazówek i przykładów jak zarabiać na afiliacji

Afiliacja jest prosta co udowodniamy w naszym cyklu affilTIPS. Poznasz nasze narzędzia i ich praktyczne zastosowanie w działaniach afiliacyjnych...

( Czytaj więcej )

Zostań wirtualnym wydawcą już dziś

załóż darmowe konto w 30 sekund

Chcesz zostać reklamodawcą? Świetnie!

+48 71 390 49 02

 

Pomoc dla wydawców

wydawca@webepartners.pl
(+48) 534 879 018

Pomoc dla reklamodawców

reklamodawca@webepartners.pl
(+48) 534 827 447