Wykorzystanie afiliacji z webePartners w Kalendarzu Adwentowym Wirtualnej Asystentki

afiliacja, kalendarz adwentowy wirtualnej asystentki

Tworząc Kalendarz Adwentowy Wirtualnej Asystentki, zależało mi na tym, aby to była  inicjatywa łącząca atmosferę świątecznego oczekiwania z bogactwem praktycznej wiedzy dla wirtualnych asystentek. 

Przez lata ta seria 24 maili odpowiadających 24 okienkom kalendarza adwentowego ewoluowała, stając się prawdziwą skarbnicą inspiracji, porad i wartościowych treści dla osób zainteresowanych pracą jako wirtualne asystentki, ale także dla osób prowadzących biznes online.

 

3 edycja Kalendarza Adwentowego Wirtualnej Asystentki

Kiedy tworzyłam tegoroczną edycję, to afiliacja z WebePartners stanowiła jeden z kluczowych elementów tej inicjatywy. 

Partnerstwo to sprawiło, że mogę dostarczyć uczestnikom linki do materiałów edukacyjnych – książek oraz wartościowych źródeł informacji związanych z tematyką poszczególnych odcinków i jednocześnie na tym zyskać. 

W ramach afiliacji udostępniam uczestnikom linki do wielu książek w kilku księgarniach internetowych. Dla nich to stanowi dodatkową wartość, bo więcej gdzie szukać więcej informacji i rozbudować wiedzę na dany temat. A dla mnie jako organizatorki akcji jest to dodatkową korzyścią. Taką zupełnie przy okazji, bo i tak w akcji polecam dużo ciekawych rzeczy.

afiliacja, kalendarz adwentowy wirtualnej asystentki

Na czym polega Kalendarz Adwentowy Wirtualnej Asystentki?

Projekt ten nie tylko oferuje praktyczne porady czy wskazówki z zakresu pracy wirtualnej asystentki, ale także daje możliwość uczestniczenia w spotkaniu na żywo “Wigilii Wirtualnych Asystentek”, na którym są także dodatkowe szkolenia prowadzone przez ekspertów z branży. 

Dzięki temu Kalendarz Adwentowy stał się kompleksowym narzędziem rozwoju zawodowego dla osób zainteresowanych tą dziedziną.

Wiedza związana z pracą Wirtualnej Asystentki i ciekawe linki

Tworząc tę inicjatywę, chciałam podzielić się wiedzą związaną z pracą Wirtualnej Asystentki, ale także pokazać możliwość elastycznego zarabiania i dopasowania godzin pracy do potrzeb życia rodzinno-zawodowego. 

Chciałam, aby to była akcja edukacyjna i inspiracyjna. Zależało mi na tym, aby zachęcić uczestników do podjęcia kolejnych kroków w kierunku specjalizacji czy też zmiany ścieżki zawodowej.

Ten Kalendarz Adwentowy nie ogranicza się tylko do treści pisemnych. Na potrzeby uczestników stworzyłam również wersje audio. Dzięki temu wartościowa dawka wiedzy była dostępna dla każdego w praktyczny sposób, np. podczas wykonywania obowiązków domowych czy w trakcie pracy.

Kalendarz przemyślałam tak, aby wszystkie treści oprócz maili, były dostępne online również na dedykowanej platformie przez 3 miesiące po zakończeniu akcji. Chciałam, aby uczestnicy mieli wygodną możliwość powrotu do treści Kalendarza i pogłębiania wiedzy. Według mnie to stanowiło dodatkową wartość całego projektu.

Nie mogę nie wspomnieć o kulminacyjnym punkcie – Wigilii Wirtualnych Asystentek. To spotkanie na żywo nie tylko umożliwiło wymianę doświadczeń, ale także budowanie relacji między uczestnikami. Była to okazja do spotkania w realu i omówienia szerszych tematów związanych z pracą jako wirtualny asystent.

W każdym odcinku w dwóch poprzednich edycjach tego wydarzenia wykorzystałam już ok. 50 linków afiliacyjnych. Każdy z nich został kliknięty wiele razy – w Kalendarzu uczestniczy coraz więcej osób, a w tym roku idziemy po kolejny rekord!

Te rekordy także widzę w tym, jak może rozwinąć się mój biznes a dokładnie moja działalność afiliacyjna. I tak polecam mnóstwo ciekawych książek, więc czemu tego nie połączyć?

afiliacja, kalendarz adwentowy wirtualnej asystentki

Autor zdjęć: Agnieszka Werecha-Osińska

Kto korzysta z linków afiliacyjnych, jakie udostępniam w akcji?

Kalendarz Adwentowy stał się miejscem, w którym skupia się społeczność zainteresowana tą dziedziną. Zarówno doświadczone WA, jak i osoby dopiero zaczynające swoją przygodę zawodową w tej branży, mogą znaleźć tu inspiracje, wartościową wiedzę oraz wsparcie.

Już dziś wiem, że kolejna edycja Kalendarza Adwentowego będzie stanowić jeszcze bogatszą ofertę tematów. Chcę, aby było w niej jeszcze więcej praktycznych treści i prezentów od partnerów, ale też porad dotyczących kształtowania ścieżki kariery jako profesjonalna wirtualna asystentka. Całe wydarzenie staje się nie tylko okazją do świątecznego oczekiwania, ale także sposobem na ciągły rozwój zawodowy i osobisty.

Podwójna wartość

Wartość, jaką przynosi mi afiliacja z webePartners w kontekście takiego projektu, polega na dostarczaniu wartościowych materiałów partnerskich i edukacyjnych, które wzbogacają doświadczenie uczestników. To partnerskie podejście do współpracy otwiera drzwi do nowych źródeł informacji i umożliwia dostęp do różnorodnych treści, które wspierają rozwój zawodowy wirtualnych asystentek.

A najważniejszy dla mnie jest duży wybór programów, z jakich mogę wybierać wewnątrz mojego konta na platformie webePartners. W jednym miejscu mam kilka świetnych księgarni internetowych z bogatymi ofertami, w których zawsze znajduję to, co chcę polecać dalej. 

Kalendarz Adwentowy Wirtualnej Asystentki, jest wsparty afiliacją z webePartners od jego pierwszej edycji w 2021 roku. Staje się on nie tylko symbolem świątecznego oczekiwania, lecz także źródłem wiedzy i inspiracji dla pasjonatów wirtualnej asysty oraz małych biznesów online.

Zapraszam Cię do już 3 edycji Kalendarza Adwentowego Wirtualnej Asystentki.

Nie czekaj na nowy rok, zacznij działać teraz! 

Do akcji dołączysz TUTAJ