Poznaj reklamodawcę: LELO

Data aktualizacji: 29.03.2022

Produkty szwedzkiej marki LELO można opisać jednym słowem. Luksusowe!  Najwyższa jakość i unikatowe wzornictwo, które nie nawiązuje do ludzkiej anatomii w dosłowny sposób, wyróżniają tę markę na tle innych.

(widżet produktowy dla programu LELO, zobacz jak łatwo tworzyć widżety klik)

LELO zostało założone w 2002 roku w Sztokholmie i na początku zatrudniało 10 pracowników. Dziś firma prężnie się rozwija, zatrudnia ponad 600 osób i posiada biura w różnych częściach świata. Od 2010 roku firma, oprócz ekskluzywnych seks gadżetów oferuje również akcesoria sypialniane takie jak świece, czy olejki do masażu. Od czasu powstania firmy w 2002 roku, LELO zdążyło zostać laureatem wielu prestiżowych nagród, nie tylko z branży erotycznej. Wśród nagród, które zdobyło znajduje się między innymi prestiżowa nagroda Złotego Lwa w kategorii wzornictwa produktowego. LELO jest pierwszą marką produkującą gadżety dla dorosłych z takim wyróżnieniem.

Zdjęcia produktów pochodzą ze strony programu partnerskiego LELO

Gadżety erotyczne tej marki zostały użyte w trakcie sesji zdjęciowej i wywiadu z blogerką, piszącą o seksualności człowieka Natalią, znaną z bloga Proseksualna.pl

Produkty firmy zakupić można na ich stronie internetowej, a także w sklepach współpracujących z marką.  Na swojej stronie marka oferuje również możliwość skorzystania z porady specjalisty-konsultanta. Zamówione przez nas produkty przychodzą starannie, dyskretnie zapakowane. W programie partnerskim obowiązuje 11,5% prowizja od sprzedaży.

Warto zainteresować się promocją produktów przed świętami takimi jak: Dzień Kobiet czy Walentynki. Firma LELO jest promowana w szeroko pojętej prasie kobiecej, dzięki czemu staje się coraz bardziej rozpoznawalna również na polskim rynku i coraz częściej wybierana na prezent.

Program partnerski LELO sprawdzi się najlepiej na serwisach rabatowych,  czy blogach traktujących o seksualności człowieka. Może być też promowany podczas tworzenia poradników prezentowych, czy przy odpowiedziach na forach www.

Program udostępnia pliki XML, można również korzystać z oferowanych przez reklamodawcę linków partnerskich, banerów reklamowych oraz kodów rabatowych.

 

lelo