Przeceny i okazje cenowe przyciągają nas kusząc (często bardzo dużymi) obniżkami.

Użytkownicy internetu aktywnie poszukują kodów rabatowych, zniżek i ofert specjalnych. Dlatego w naszej sieci codziennie udostępniamy informacje na temat najlepszych okazji cenowych. Wydawcy mogą je wykorzystywać i przekazywać odbiorcom swoich treści.

Okazje Dnia to autorskie oprogramowanie, które wyszukuje najlepsze okazje i obniżki  w ponad 3 milionowej bazie produktów, oferowanych przez sklepy internetowe współpracujące z webePartners. Codziennie udostępniamy obniżki na poziomie 50%, 70% i więcej.

Cały proces jest w pełni zautomatyzowany dzięki temu, iż bazuje na codziennej aktualizacji danych w udostępnianych przez reklamodawców plikach xml.


Gdzie można znaleźć okazje dnia w panelu webePartners?

Aby móc przeglądać jakie okazje dnia znaleźliśmy dla Ciebie wystarczy wejść w zakładkę “DODATKOWE”, a następnie wybrać podkategorie “OKAZJE DNIA”. W filmie poniżej Sebastian pokazuje krok po kroku co należy zrobić.


  

zarabiaj na polecaniu produktów

 

Łączymy wydawców z reklamodawcami w ramach programów partnerskich. Pomagamy wydawcom zarabiać na ich działalności online a reklamodawcom efektywnie współpracować z wydawcami, aby zwiększać sprzedaż.


Data publikacji: 02.08.2017

Related Post