Okazje dnia – autorskie narzędzie, które zaoszczędzi Twój czas

Data aktualizacji: 28.03.2022

Wszyscy uwielbiamy promocje, wyprzedaże czy obniżki cen! Ale jak znaleźć najlepsze oferty? To proste! Wystarczy sprawdzić Okazje Dnia!

Czym są Okazje Dnia?

Okazje Dnia to autorskie narzędzie webePartners. Znajdziesz tam najatrakcyjniejsze obniżki cen produktów, które znajdują się w naszej bazie. Po wybraniu interesującej Cię oferty, możesz wygenerowany link dodać na swoją stronę, bloga, serwis lub profil social media. Użytkownicy internetu aktywnie poszukują kodów rabatowych, zniżek i ofert specjalnych, dlatego w naszej sieci postanowiliśmy codziennie udostępniać informacje na temat najlepszych okazji cenowych.

Oprogramowanie wyszukuje najlepsze okazje i obniżki w ponad 3-milionowej bazie produktów, oferowanych przez sklepy internetowe współpracujące z webePartners. Codziennie udostępniamy obniżki na poziomie 50%, 70% i więcej.

Cały proces jest w pełni zautomatyzowany dzięki temu, iż bazuje na codziennej aktualizacji danych w udostępnianych przez reklamodawców plikach XML.

Gdzie mogę je znaleźć?

Do Okazji Dnia mają dostęp wszyscy wydawcy webePartners. Wystarczy wybrać w panelu zakładkę Dodatkowe >>> Okazje Dnia.

 

Po kliknięciu otrzymamy listę najlepszych promocji ze sklepu naszych reklamodawców.

 

Przykładowy widok Okazji Dnia

Czy widzę wszystkie promocje?

Wydawcy otrzymają widok wszystkich najlepszych przecen, nawet z programów, których nie są partnerami. Mogę jednak bardzo szybko do nich dołączyć!

Najlepsze oferty wyświetlają się nawet jeśli nie jesteśmy wydawcą danego programu

Klikając w zielony przycisk bardzo szybko możemy zgłosić swój udział w programie i promować go na swoich stronach.

Dodatkowo przy każdym produkcie z Okazji Dnia, pojawia się link afiliacyjny, który przenosi bezpośrednio do danej promocji i nie musimy generować go ręcznie!

Zalety Okazji Dnia

+ możesz przedstawić swoim użytkownikom najatrakcyjniejsze rabaty wybranych produktów

+ link partnerski od razu przekieruje kupujących do produktu

+ codzienna aktualizacja promocji

+ atrakcyjny sposób prezentowania oferty reklamodawców

Zapraszamy również do naszego Youtubowego przewodnika po panelu wydawcy, gdzie znajdziecie wiele ciekawych informacji, również o Okazjach Dnia!


  

zarabiaj na polecaniu produktów