Poznaj reklamodawcę: Gentle-man.pl

Data aktualizacji: 29.03.2022

Dawniej określeniem gentlemana określani byli mężczyźni, którym poszczęściło się w życiu na starcie 😉 Pochodzili oni z tak zwanych dobrych domów i tylko przez ten fakt nosili przydomek “gentlemana”.

To pojęcie wraz z upływem czasu zaczęło jednak zmieniać swoje znaczenie i nabierać zupełnie nowego. Dziś gentlemanem nazywamy mężczyznę, który wyróżnia się swoim sposobem bycia. Jest miły, ma doskonałe maniery i zachowuje się szarmancko wobec kobiet.

Poza sposobem zachowania zwraca się również uwagę na prezencję takiej osoby. Musi być ona nienaganna. Wszystko to, czego mężczyzna potrzebuje do jej utrzymania, znajdziecie w sklepie naszego partnera, sklepu Gentle-man.

(widżet produktowy dla programu Gentle-man, zobacz jak łatwo tworzyć widżety klik)

Sklep Gentle-man to miejsce z galanterią skórzaną, oraz dodatkami skierowany do tych mężczyzn, którzy cenią sobie elegancję, oraz najwyższą jakość w stosunkowo dobrej cenie. W ofercie Gentle-man znajdziecie produkty wiodących polskich, oraz światowych marek takich jak:

  • Brodrene
  • Bewood
  • Calvin Klein
  • Dasho
  • Pierre Cardin
  • Betlewski

gentle-man

zdjęcia produktów pochodzą ze strony programu partnerskiego Gentle-man.pl

Produkty, które oferuje program partnerski Gentle-man to rzeczy ponadczasowe, wykonane z wysokiej jakości materiałów. Produkty te idealnie sprawdzą się do polecania na przykład:

  1. na blogach o modzie męskiej
  2. na blogach o męskim stylu życia
  3. na portalach internetowych skierowanych do mężczyzn
  4. w porównywarkach cenowych

Przedmioty dostępne w sklepie Gentle-man to rzeczy, które mocno czerpią z klasycznej elegancji, a dzięki współpracy sklepu z najlepszymi producentami skór w Europie, mogą one być zaproponowane klientom w wyjątkowo atrakcyjnych cenach.

Szelki, pasek oraz portfel ze sklepu Gentle-man były wyborem Piotra z bloga Mocem.pl do sesji zdjęciowej, którą niedawno organizowaliśmy.

gentle-man

Wykonane ze skóry, dopracowane w każdym detalu szelki mogą być wspaniałym prezentem dla eleganckiego mężczyzny. Dodatkowo produkt przychodzi do nas zapakowany w eleganckie pudełko kartonowe, które później może służyć do przechowywania tego elementu garderoby. Dzięki temu szelki będą zabezpieczone przed kurzem, czy zagubieniem w czeluściach szafy 😉

gentle-man


Warto pamiętać, że sklep Gentle-man to poza skórzaną galanterią i męskimi dodatkami również produkty do ich pielęgnacji. Znajdziecie tu bogaty dział poświęcony renowacji skóry a w nim różnego rodzaje pianki, farby, kremy i impregnaty, które przydadzą się zwłaszcza w zimniejszych, i bardziej deszczowych miesiącach. Znajdziecie tam między innymi takie perełki jak roślinny tłuszcz do obuwia!

gentle-man

zdjęcia produktów pochodzą ze strony programu partnerskiego Gentle-man.pl

 

Produkty do pielęgnacji skór i obuwia mogą polecać nie tylko mężczyźni! Kobiety, które dbają o swoją garderobę również piszą o tym jak robić to dobrze, i na przykład tam mogą podkleić linki partnerskie w miejscu słów, lub zdjęć przedstawiających produkty. Sprawdzą się też na przykład w postach o pielęgnacji obuwia na stronach internetowych, oraz do polecania na forach poświęconych tematyce obuwniczej.

Program Gentle-man udostępnia do promocji linki partnerskie, pliki XML, widżety, oraz kody promocyjne 🙂 Prowizja w programie wynosi 3 do 6%.

 

gentle-man