blogerzy
i influenserzy
portale i serwisy
tematyczne
użytkownicy
social mediów
legalne bazy
mailingowe
wyszukiwarki
i porównywarki produktów
serwisy rabatowe
i zakupowe
serwisy remarketingu
i rekomendacji
webmasterzy
i specjalisci SEO

Jak to działa?

Krok 1:
rejestrujesz się
w 30 sekund
Krok 2:
dołączasz do
programu partnerskiego
Krok 3:
umieszczasz na stronie
link afiliacyjny lub baner
Krok 4:
zarabiasz prowizje
od każdej sprzedaży
różnorodne narzędzia umożliwiają zarabianie na każdej aktywności online

Możesz korzystać z narzędzi dla początkujących wydawców,
blogerów, youtuberów, właścicieli fanpage’y, niewielkich
serwisów tematycznych, a także systemów oferujących
rozwiązania w oparciu o najnowsze technologie.

współpracujesz z markami bez zbędnych formalności

Ograniczyliśmy formalności do minimum. Niezwłocznie po
rejestracji możesz dołączać do programów, podpinać linki,
korzystać z narzędzi i uruchamiać kampanie. Nie podpisujesz
żadnych umów dodatkowych z reklamodawcami.

swobodnie dobierasz reklamę do tematyki swojej strony

Dzięki szerokiej ofercie reklamodawców, bez trudu dopasujesz
produkty, które są powiązane tematycznie z twoim serwisem
i zainteresowaniami twoich użytkowników.

Oni już zarabiają

 • Współpraca z webePartners od wielu lat układa się bez najmniejszych problemów. Dzieje się tak za sprawą wzorowego kontaktu i szybkiej reakcji na zgłaszane pytania.

  Bartłomiej Kierzkowski
  Okazje.info
 • Przede wszystkim cenimy sobie satysfakcjonujące wyniki współpracy i chęć dialogu, który pozwala znaleźć najlepsze rozwiązania - optymalne dla wszystkich stron.

  Anna Sykut
  Nokaut.pl
 • webePartners oferuje bardzo dużo, zróżnicowanych programów, z których często korzystamy. Oprócz samych efektów kampanii, które są bardzo zadowalające, na plus są także: intuicyjny panel wydawcy, dedykowane narzędzia oraz kontakt z siecią.

  Justyna Dolecińska
  ShopAlike.pl
 • Współpracujemy z webePartners od kilku lat. W tym czasie przeprowadziliśmy szereg kampanii dla wielu reklamodawców. Dzięki doskonałej komunikacji i rzetelnej obsłudze, wspólnie osiągamy wyznaczone cele. Otwartość, profesjonalizm i chęć ciągłego rozwoju - to bez wątpienia cechy charakteryzujące tą sieć.

  Joanna Onak
  Picodi.pl
 • Współpraca z webePartners wychodzi poza ramy standardowej usługi. Elastyczność i otwartość zespołu sprawia, że współpraca jest konkretna i efektywna, w wszelkie problemy udaje się rozwiązać w szybkim tempie. Dzięki ich zaangażowaniu czujemy się traktowani indywidualnie i wiemy, że w każdym momencie możemy liczyć na pomoc i wsparcie.

  Wojciech Korsak
  Quassa.pl
 • Cechą, która wyróżnia WebePartners spośród innych sieci afiliacyjnych jest przede wszystkim duża liczba programów partnerskich, które można promować na swojej stronie. Kolejnym atutem jest świetny kontakt, zarówno mailowy, jak i w grupie wsparcia na Facebooku, gdzie wydawcy dzielą się własnymi doświadczeniami związanymi z afiliacją. To wszystko przekłada się satysfakcjonujące wyniki i pomaga rozwijać biznes.

  Joanna Ligenza
  fashion4u
 • Korzystam z webePartners, polecając różne produkty na swoich stronach i blogach, głównie dzięki linkom partnerskim. Podoba mi się, że linki generuje się łatwo, a sklepów, z których można polecać produkty i firm usługowych jest naprawdę bardzo, bardzo dużo. Raporty z wygenerowanych zarobków też są czytelne, a sam panel dla wydawców jest intuicyjny, więc chętnie polecam webePartners na swoim blogu innym blogerom, którzy chcieliby zarabiać na afiliacji.

  Agnieszka Skupieńska
  Biznesowe Info
 • Webepartners to najlepsza moim zdaniem sieć afiliacyjna w Polsce. Ich panel jest tak przejrzysty, że od razu wiem ile zarobiłam i na jakim etapie procesu wypłaty są te środki. Webepartners to też rewelacyjny zespół, który szybko reaguje na zgłoszenia i sam aktywizuje mnie do działania. Polecam tę sieć każdemu blogerowi!

  Joanna Karwowska
  Prezentujeprezenty.pl

Jeśli prowadzisz bloga lub vloga to świetnie trafiłeś

Dzięki nieinwazyjnym narzędziom takim, jak
link afiliacyjny lub widżet produktowy
możesz dyskretnie polecać produkty i zarabiać prowizje od sprzedaży.

Nie masz własnej strony?

Wciąż możesz zarabiać na afiliacji.

Udowadniamy, że nie tylko giganci e-commerce, znani blogerzy i opiniotwórcze
portale mogą zarabiać na programach partnerskich.

Dowiedz się więcej

Efektem współpracy afiliacyjnej w e-commerce jest zwiększanie sprzedaży w sklepach internetowych. Wydawcy polecają produkty ze sklepów na swoich stronach, blogach, serwisach czy w social mediach i otrzymują prowizję od sprzedaży wygenerowanej dzięki tym poleceniom.

Największą zaletą afiliacji jest bardzo duża dowolność we współpracy. To wydawcy decydują z jakimi sklepami i markami chcą współpracować oraz w jaki sposób promować reklamodawców i polecać wybrane produkty.

Aktywnie współpracujemy z naszymi wydawcami. Uważnie słuchamy opinii na temat współpracy z nami. Dzięki temu systematycznie optymalizujemy narzędzia, które dostarczamy wydawcom i wdrażamy rozwiązania, które ułatwiają współpracę na naszej platformie.

Zacznij zarabiać więcej już dziś

załóż darmowe konto
Mamy dla Ciebie darmowy e-book
praktyczne porady jak zarabiać na Facebooku, Instagramie, YouTubie Pintereście i Snapchacie
dzięki linkom afiliacyjnym

Praktyczne sposoby na monetyzację działań online

proseksualna

O blogowaniu w niszy opowiada Natalia, autorka bloga o seksualności człowieka Proseksualna.pl

Natalia Grubizna to blogerka, która w Internecie znana jest pod pseudonimem Proseksualna. Swojego bloga prowadzi już ponad pięć lat, a pisze na bardzo ciekawy temat. Jest to seksualność człowieka. Natalia, przy okazji wizyty w Polsce spotkała się z nami, by powiedzieć nam jak to jest prowadzić bloga, którego tematyka określana jest jako niszowa. Cześć Natalio,… ( Czytaj więcej )
webepartners wywiad z Edytą Stępczyńską

O kuchni wegańskiej i początkach współpracy afiliacyjnej rozmawiamy z Edytą Stępczyńską, autorką bloga zakreconywegeobiad.pl

Edyta Stępczyńska od 2010 roku prowadzi bloga o kuchni wegańskiej, na którym dzieli się przepisami na każdą okazję i wiedzą dotyczącą zdrowego odżywiania. Prowadzi również warsztaty gotowania dla osób prywatnych i większych grup a dziś zdecydowała się gotować dla nas! Przy okazji tej kulinarnej uczty, mieliśmy okazję porozmawiać z blogerką na temat jej pracy, kuchni… ( Czytaj więcej )
bloger

Jak utrzymać się z prowadzenia bloga? Opowiada bloger Dawid Tymiński (Dandycore.pl)

Dawid Tymiński to bloger, który od pięciu lat tworzy pod pseudonimem Secondhand Dandy. W zasadzie powinniśmy napisać "tworzył", ponieważ niedawno Dawid poczynił olbrzymie zmiany w identyfikacji bloga, i teraz możemy znaleźć go pod nazwą Dandycore. Młody mieszkaniec Wrocławia i bloger, który przekonuje coraz większe rzesze mężczyzn do stylu życia, który promuje - dandyzmu.  Spotkaliśmy się… ( Czytaj więcej )

Chcesz dowiedzieć się więcej? Świetnie!

+48 71 390 49 02

Pomoc dla wydawców

wydawca@webepartners.pl

(+48) 534 879 018