Koniec wakacji, czas na powrót do szkoły!

Data aktualizacji: 29.03.2022

Wakacje, wakacje i… po wakacjach. Czy wy też zastanawiacie się, jakim cudem tak szybko minęły? Dopiero witaliśmy się z tą porą roku, a tu czas już myśleć o przygotowaniach do jesieni.

A kiedy nadchodzi ta pora, towarzyszy jej jedno stałe i bardzo ważne (przynajmniej dla części z nas!) wydarzenie. Powrót do szkoły 🙂 Jedni cieszą się na samą myśl, inni próbują oszukać czas i przedłużyć wakacje o kolejne tygodnie (ojj… gdyby się tylko dało ;)) Początek roku szkolnego to też czas, kiedy wiele sklepów organizuje akcje promocyjne “back to school”. Nic dziwnego, zmieniająca się aura za oknem zachęca do zakupu nowych, ciepłych ubrań. Poza ubraniami trzeba też pomyśleć o wyprawce szkolnej, plecaku, butach. Rzeczy, które są potrzebne, jest cała masa. Będzie to idealny czas na polecanie produktów. Sprawdzą się: poradniki, jakie ubrania na jesień warto mieć w swojej szafie, posty o szkolnej wyprawce (zarówno dla małych dzieci, jak i nastolatków), posty o tym, w co warto zaopatrzyć się na studia czy nawet informacje o zmianie pielęgnacji z letniej na jesienno-zimową. Jak widzicie, opcji jest sporo (a to i tak nie wszystkie ;)).

Reklamodawcy, których programy możecie znaleźć w naszej sieci partnerskiej również przygotowują się do jesieni 🙂 W zakładce “kody rabatowe” znajdziecie kody związane z akcją “back to school”.

Poniżej kilka przykładów produktów i sklepów, których produktami warto zainteresować się w czasie powrotów do szkoły 🙂

Artykuły papiernicze: kredki, farby, długopisy i cała reszta. W czasie roku szkolnego na pewno przydadzą się nie tylko na zajęciach plastycznych. Warto też zaopatrzyć się w lektury szkolne, w końcu w bibliotekach nie zawsze są dostępne w momencie największej potrzeby 😉

 

 

Poza tym warto pamiętać o wygodnych butach sportowych, torbie na strój na WF, czy basen oraz wygodnym dresie! Wśród programów partnerskich, które możecie znaleźć w naszej sieci, jest wiele sklepów sportowych oferujących markową odzież i obuwie w atrakcyjnych cenach.

Na sam koniec elektronika – drukarki, laptopy, są to rzeczy coraz bardziej potrzebne uczniom na co dzień. Warto zainteresować się nimi teraz, ponieważ wiele sklepów wprowadza atrakcyjne obniżki! Warto zainteresować się także serwisami, które oferują sprzęt poleasingowy. Jest on często znacznie tańszy.

Warto śledzić na bieżąco kody rabatowe, które pojawiają się w naszym panelu wydawcy. Ostatnio wielu reklamodawców umieszcza tam atrakcyjne zniżki!