Święta za pasem, a przed nami jeszcze Mikołajki, czyli kolejna okazja do obdarowania bliskich upominkami. Święty Mikołaj będzie, na pewno, miał mnóstwo pracy! Na szczęście, ma pomocników! Nasz reklamodawca, Listy Mikołaja doskonale wie jak sprawić radość najmłodszym i nie tylko! Teraz to nie Twoje dziecko napisze list do Mikołaja, ale samo otrzyma wiadomość od Świętego!


Polecając Listy Mikołaja, otrzymasz 20% od sprzedaży każdego video z twojego polecenia!


List od Mikołaja i kalendarz adwentowy gratis

Mikołaj przygotować też dla wszystkich super nowość! Do każdego zamówienia listu lub video, możesz wybrać dla swojego malucha spersonalizowany kalendarz adwentowy, który umili odliczanie dni do świątecznej radości!

list do mikolaja spersonalizowany kalendarz adwentowy dla dziecka

To bardzo proste! Najpierw wpisujesz zalecenia dla dziecka, które powinno wykonywać, na przykład, sprzątać zabawki, myć zęby, więcej się uczyć. Każdy rodzic, na pewno, wie co wybrać. 🙂 Następnie dodajesz zdjęcie malucha oraz jego imię i wiek. I viola! Otrzymasz gotowy do wydrukowania plik! Z takim kalendarzem oczekiwanie pierwszej gwiazdki to będzie prawdziwa przyjemność!

Co więcej, na stronie Listy Mikołaja, znajdziesz wiele darmowych materiałów, takich jak kolorowanki gotowe do druku czy świąteczne tapety na ekran komputera! Uwierzcie, że jest w czym wybierać!

List od Mikołaja i świąteczna atmosfera, przede wszystkim!

Listy Mikołaja to świetny pomysł na oryginalny prezent, który sprawi, że świąteczna atmosfera jeszcze długo nie opuści naszego domu! Jesteśmy przekonani, że będzie to bardzo miłe zaskoczenie dla każdego, niezależnie od wieku! Zwłaszcza dla maluchów, które swoje listy do Mikołaja wysłały na Biegun Północny już dawno. 🙂

Program partnerski naszego reklamodawcy oferuje również bardzo atrakcyjne prowizja dla wydawców! Jeżeli chcesz zarekomendować Listy Mikołaja swoim znajomym, fanom na Facebooku, czytelnikom bloga, dołącz do programu już dziś!

List od Mikołaja czy do Mikołaja?

Listy Mikołaja to platforma, na której stworzysz spersonalizowany list lub video, który ucieszy zarówno maluchów jak i starszych odbiorców! Nie ma przecież nic piękniejszego niż uśmiech na twarzy dziecka, które otrzymała list lub film, na którym Mikołaj zawraca się bezpośrednio do niego! Ekipa Listów posiada oczywiście wszystkie upoważnienia z biura Świętego w Laponii, także ich działania są w stu procentach oficjalne! Listy do Mikołaja pisane przez dzieci nigdy nie trafiały do adresata? Teraz możesz to zmienić! Wybierz produkt naszego reklamodawcy i spraw, że maluch otrzyma list od Mikołaja!

List od Mikołaja w formie video?

list od mikołaja rozpocznij tworzenie video

Przygody Mikołaja i jego pomocników możemy śledzić w formie video! To bardzo proste, wystarczy, że wybierzemy jeden z dostępnych na stronie scenariuszy!

Na czym to w skrócie polega?

Po wybraniu scenariusza otrzymamy dostęp do formularza, w którym umieścimy wszystkie informacje o naszym maluchu.

list od mikołaja wybierz film, do wyborkuL choinka mikołaja, elf fajtłapa, dla dorosłego

Do wyboru mamy kilka wersji video!

Teraz czas na podanie podstawowych informacji, które pojawią się w filmie:

list od mikołaja personalizacja prezentu

Oprócz podstawowych danych, takich jak imię, płeć czy wiek, uzupełniamy również zalecenie, które Mikołaj wypowie do naszego malucha, np.: Bądź grzeczny w przedszkolu albo Zawsze słuchaj rodziców. Następnie, dodajemy też ogólne uwagi, które Święty do niego skieruje: Wiem, że chodzisz już do przedszkola lub Wiem, że masz w domu pieska. Chodzi o to, żeby jak najbardziej spersonalizować przekaz, aby dziecko poczuło się wyjątkowo! Ostatnim etapem jest dodanie zdjęcia naszych milusińskich, żeby mieli pewność, że Mikołaj nie pomylił ich z nikim innym! Na finalny efekt czekamy zaledwie… 2 godziny! Dzięki takiej formie odpowiedzi, maluchy będą przekonane, że ich listy do Mikołaja trafiły do niego i dlatego postanowił odpowiedzieć! 🙂

Mikołajowe historie

Tak jak wspominaliśmy powyżej, nasz reklamodawca przygotował kilka różnych wariantów mikołajowego video. Do wyboru mamy następujące scenariusze:

Choinka Mikołaja – w tej wersji przygód Świętego Mikołaja, on i jego elfy głosują nad tym czy dziecko, do którego skierowany jest film, było grzeczne.

Elf fajtłapa – tutaj Mikołaj popisuje się swoimi umiejętnościami kulinarnymi oraz pomaga odnaleźć zaginiony prezent, aby na pewno trafił do adresata!

Dom Mikołaja – ten wariant zabierze dziecko w magiczną podróż po domu Świętego Mikołaja, dowie się ono również, w jaki sposób listy od dzieci trafiają na Biegun Północny.

Taniec Elfów – tym razem towarzyszymy Mikołajowi w jego bibliotece, gdzie znajduje pergamin z zamówieniem. Święty pochwali się także swoim tańcem!

Możesz wybrać dowolny scenariusz, a dziecko, które napisało już list do Mikołaja, będzie zachwycone taką odpowiedzią!

To jeszcze nie wszystko! Chociaż listo do Mikołaja nie jest raczej domeną dorosłych, to Święty przygotował też coś specjalnie dla nich! Wraz z elfami zajmie się on odczytywaniem listów od tych starszych dzieci. W tym przypadku uzupełniamy informacje nie tylko o adresacie, ale również o sobie! Dzięki temu, np. żona może delikatnie zasugerować mężowi, że dawno nie byli na wakacjach. 🙂

list od mikołaja kadr z filmu, księga po lewej stronie choinka, po prawej uśmiechnięta dziewczynka

Twoi najbliżsi na pewno będą zachwyceni takim prezentem!

Video od Mikołaja dla rodzeństwa

list od mikołaja cennik video pojedyncze i zbiorowe

List od Mikołaja jak film daje również możliwość wyboru opcji dla większej ilości dzieci, na przykład, rodzeństwa. Jeżeli pociechom zdarza się kłócić, taki wspólne video będzie idealnym pomysłem! Zapewni wiele radości i świetnej zabawy, nawet dla tych, którzy do tej pory spierali się ze sobą! W końcu Święta Bożego Narodzenia to najlepszy czas w roku, aby zakończyć waśnie i przeżyć te wyjątkowe chwile w zgodzie!

List od Mikołaja w formie video – wybierz jakość!

list od mikołaja wybierz jakość video

Teraz, video od Mikołaja możesz zakupić nawet w jakości 4K, aby na każdym urządzeniu można było odtworzyć film. Jest to super opcja dla wszystkich, którzy cenią sobą ostry jak brzytwa obraz i fantastyczny dźwięk. Dzięki możliwości wyboru video w różnych wariantach rozdzielczości i jakości, nawet najbardziej wymagające elfy będą zadowolone! 🙂

Dostawa dla spóźnialskich

list do mikolaja dostawa espress lub super express

Jeżeli z jakichś powodów potrzebujesz video od Mikołaja na ostatnią chwilę albo przypomniało Ci się, że Mikołajki już pojutrze, możesz skorzystać z ekspresowej lub superekspresowej dostawy! Oczywiście, nie warto takich rzeczy zostawiać na ostatnią chwilę, ale przecież Mikołaja rozumie, że każdemu może coś wypaść z głowy! 🙂

List od Mikołaja w tradycyjnej formie

Oczywiście, Listy Mikołaja to nie tylko video, ale również stare dobre listy! Dla malucha będzie to niebywała przygoda, kiedy otrzyma pięknie zaadresowaną kopertę, w której znajdzie wiadomość od Świętego! Taki list od Mikołaja, na pewno sprawi, że dziecko poczuje się wyróżnione!

list od mikołaja kadr z filmu, mikołaj podpisujący się piórem na liście

Mikołaj własnoręcznie podpisuje każdy list!

Przygotowanie takiego listu, podobnie jak w przypadku video jest banalnie proste!

list od mikołaja, przykładowa treść listu

List od Mikołaja ucieszy nie tylko najmłodszych

Najważniejszy w każdym liście jest oczywiście adresat! W nagłówku możemy zatem dodać dowolne imię. Równie istotny jest temat, w którym pisze Mikołaj! Do wyboru mamy 28 gotowych treści listów, które możemy dowolnie edytować! Jeżeli widzieliśmy list do Mikołaja, który wysłało dziecko, możemy oczywiście odnieść się do jego treści.

Jest to super opcja nie tylko dla maluchów, ale także nastolatków i dorosłych! Mikołaj może zasugerować, że lajki na Facebooku to nie wszystko albo pomoże pochwalić męża za postępy w kuchni! Nasz reklamodawca przygotował również opcję firmową, a więc listy od Mikołaja dla pracowników, w których pracodawca może za pomocą Świętego wyrazić uznanie i podziękować swoim ludziom. 🙂

list od mikołaja w formie tradycyjnej, rozpocznij tworzenie

Taki list to również wyjątkowy prezent dla każdego!

Listy wysyłane są fizycznie, a więc poczekamy na nie nieco dłużej niż video, czyli ok. 10 dni roboczych. Dlatego warto pamiętać, żeby zamówić je odpowiednie wcześnie! Nikt chyba nie chciałby dostać wiadomości od Mikołaja po Świętach!

PRZYDATNE WPISY:

ważne zapamiętaj   Link afiliacyjny, czym jest i jak na nim zarabiać?

ważne zapamiętaj   Jak zarabiać na widżetach?

list od mikołaja dołącz do programu elfi w webepartners

Absolwent dziennikarstwa, pasjonat literatury, teatru i muzyki rockowej. Praktycznie nie rozstaje się z klawiaturą, czy to w biurze, czy w domu. W webePartners opiekuje się wydawcami, dba aby ich współpraca z reklamodawcami na każdym etapie przebiegała sprawnie i efektywnie . W zespole webe znany z przygotowywania mocnej i pysznej kawy.

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating / 5. Vote count:


Data publikacji: 07.10.2019
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments